Netflix Artık Sezonluk Dizileri Haftalık Mı Yayınlanacak?

Dünyanın en büyük dizi ve film platformu olan Netflix’de dev yenilik! Netflix dizi yapımları her hafta birer bölüm mü yayınlanacak?

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix’in bazı orjinal içeriklerini yayınlarını sezon sezon yayınlamak yerine, bölümlerini haftadan haftaya izleyicilerine sunacağı iddia edildi.

Netflix sezon yerine haftalık olarak yayınlara devam edebilecek. Fakat yeni gelen açıklama ile birlikte; bu durumun bazı dizilerde, yarışma programlarında ve reality show’larda ortadan kaldırılacağı belirtildi. Yani her dizide olacak değil, belirlenmiş dizilerde bu uygulama uygulanacak.

:: RTÜK ve Netflix’ten Açıklama Geldi!

Netflix Artık Sezonluk Dizileri Haftalık Mı Yayınlanacak?

Netflix bazı yayınlarında tüm sezonu tek seferde yayınlamak yerine, bölümleri hafta hafta yayınlamaya başlayacak. Bu yeni plana dahil olan ilk proje ise her hafta bir bölümü yayınlanacak The Great British Baking Show oldu. Bunun yanında yeni rap müzik yarışması olan Rhythm & Flow’da da ilk 4 bölüm 9 Ekim’de, sonraki 3 bölüm 16 Ekim’de ve son 3 bölüm ise 23 Ekim’de yayınlanacak.

Netflix’den açıklama gecikmedi

Netflix yayınladığı bildiride; “Geçmişte olduğu gibi bugün de bazı içeriklerimizi haftalık bölümler halinde yayınlamaya devam ediyoruz. Ancak bu genele yayılan bir durum değil. Birkaç istisna haricinde içeriklerimizin tüm bölümlerini aynı anda yayınlamayı sürdüreceğiz. Böylece üyelerimiz beğendikleri yapımları diledikleri yer ve zamanda izlemeye devam edecek.”

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!