TeknoDiot
     
     
     

Netflix Akıllı Yüklemeler Nasıl Açılır?

Netflix Akıllı Yüklemeler Nasıl Açılır?

Bu yılın başlarında Netflix, Akıllı Yüklemeler adlı yeni bir özellik başlatmıştı.  Netflix Akıllı Yüklemeler Nasıl Açılır? İşte cevabı…

Bu özelliğin ne hakkında olduğundan emin değilseniz, temel olarak akıllı telefonunuzdaki belirli bir seriyi takip ediyorsanız, bu özelliği etkinleştirmek Netflix’in bir sonraki bölümü otomatik olarak indirmesine ve bir öncekiini silmesine izin vereceği anlamına gelir.

Bu bölümü indirerek, internet bağlantınız olmasa bile izleyebileceğiniz anlamına gelir. Bunun arkasındaki fikir, internet bağlantınız olmasa bile her zaman izleyeceğiniz bir şey olacağıdır. Bu, yararlanmak istediğiniz bir özellik gibi görünüyorsa, işte bunu nasıl yapabilirsiniz?

Netflix için akıllı yüklemeler açma

Netflix Akıllı Yüklemeler Nasıl Açılır?

  1. Netflix uygulamasını başlatın
  2. Ekranın sağ altındaki Diğer düğmesine dokunun
  3. Aşağı kaydırın ve Uygulama Ayarlarını arayın
  4. İndirilenler altında, Akıllı İndirmeler’in kullanıldığından emin olun .

Genelde, Akıllı İndirmeler genellikle varsayılan olarak etkindir, ancak ne hakkında olduğunu bilmeden daha önce kapattıysanız, geri dönüp açabilirsiniz. Akıllı İndirmeler’in yalnızca WiFi’ye bağlandığınızda çalışacağını unutmayın. Dışarıdayken olduğu gibi hücresel bir bağlantı kullanıyorsanız, önceki bölümü tamamladığınızda yeni gösteriler indiremezsiniz.

Bunlar indirildiğinden, akıllı telefonunuzdaki depolama alanını da kullanır, bu nedenle akıllı telefonunuzda veya tabletinizde yeterli alan bulunduğundan emin olun. İndirmelerinizi Netflix’teki İndirilenler sekmesine gidip indirilen tüm gösterileri görüntüleyerek yönetebilirsiniz. Onlarla işiniz bittiyse veya biraz yer açmak istiyorsanız, onları da silebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yeni Güzellik Kraliçesi: Samsung Galaxy Chromebook Tanıtıldı

Buğra Noyan

Google Kişiler Güncellemesi, Telefonda Depolanan Kişileri Senkronize Etme Seçeneği Sunuyor!

Hüseyin Ceylan

Google’da İşinize Yarayacak Arama İpuçları

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.