Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! İşte Netflix Yeni Fiyatlar - TeknoDiot.com

Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! İşte Netflix Yeni Fiyatlar

Abone Ol 

Dünyada ve ülkemizde oldukça fazla kullanıcısı olan Netflix abonelik ücretlerine zam yaptı! Üç ayrı kategoride aboneliklerde fiyatlandırma yapan Netflix zamlı ücretleri bugünden itibaren geçerli oldu. İşte yeni fiyatlar…

takipçi satın al
takipçi satın al

Türkiye’de en çok kullanılan online dizi ve film platformu olan Netflix, bu sabah abonelik ücretlerine zam yaptı. Bu kapsamda Türkiye dahil 20 Avrupa ülkesinde fiyatlar değişti.

Yeni zamlanan fiyatlarla birlikte yeni liste şöyle; Netflix Türkiye’de 15.99 TL olan temel aylık üyelik paketinin fiyatı 17.99 TL, 27.99 TL olan standart aylık üyelik paketinin fiyatı 29.99 TL ve 39.99 TL olan özel aylık üyelik paketinin fiyatı 41.99 TL oldu. Yeni fiyatlar 20 Haziran Perşembe günü (bugün) itibarıyla geçerli olacak.

Netflix yeni fiyatları

Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! İşte Netflix Yeni Fiyatlar

Netflix’ten yapılan genel bir açıklama ise şöyle; “Dünya genelinde yaratıcı topluluklarla birlikte çalışıyor, nitelikli yapım ve filmlere odaklanıyoruz. Hem yeni dizi ve filmlere hem de ürünümüzü geliştirmeye yönelik gerçekleştirdiğimiz ciddi yatırımlar nedeniyle zaman zaman üyelik ücretlerimizi yeniden düzenliyoruz.” şeklinde.

Son olarak bir söylentide Netflix’in yeni bir abonelik kategorisi üzerinde çalıştığı iddia ediliyor.

Göz atın:   Sony, PlayStation'ın Fiyatları Artabilir !

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL