TeknoDiot.com
   
     

Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! İşte Netflix Yeni Fiyatlar

Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! İşte Netflix Yeni Fiyatlar Sinema Haberleri

Dünyada ve ülkemizde oldukça fazla kullanıcısı olan Netflix abonelik ücretlerine zam yaptı! Üç ayrı kategoride aboneliklerde fiyatlandırma yapan Netflix zamlı ücretleri bugünden itibaren geçerli oldu. İşte yeni fiyatlar…

Türkiye’de en çok kullanılan online dizi ve film platformu olan Netflix, bu sabah abonelik ücretlerine zam yaptı. Bu kapsamda Türkiye dahil 20 Avrupa ülkesinde fiyatlar değişti.

Yeni zamlanan fiyatlarla birlikte yeni liste şöyle; Netflix Türkiye’de 15.99 TL olan temel aylık üyelik paketinin fiyatı 17.99 TL, 27.99 TL olan standart aylık üyelik paketinin fiyatı 29.99 TL ve 39.99 TL olan özel aylık üyelik paketinin fiyatı 41.99 TL oldu. Yeni fiyatlar 20 Haziran Perşembe günü (bugün) itibarıyla geçerli olacak.

Netflix yeni fiyatları

Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! İşte Netflix Yeni Fiyatlar Sinema Haberleri

Netflix’ten yapılan genel bir açıklama ise şöyle; “Dünya genelinde yaratıcı topluluklarla birlikte çalışıyor, nitelikli yapım ve filmlere odaklanıyoruz. Hem yeni dizi ve filmlere hem de ürünümüzü geliştirmeye yönelik gerçekleştirdiğimiz ciddi yatırımlar nedeniyle zaman zaman üyelik ücretlerimizi yeniden düzenliyoruz.” şeklinde.

Son olarak bir söylentide Netflix’in yeni bir abonelik kategorisi üzerinde çalıştığı iddia ediliyor.