TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Sinema Haberleri » Joker (2019) Filminin Final Fragmanı Yayınlandı

Joker (2019) Filminin Final Fragmanı Yayınlandı

Joker (2019) Filminin Final Fragmanı Yayınlandı

DC’nin popüler karakteri Joker filmi için ilk fragman sonunda yayınlandı.

Joker karakterinin orijinal hikayesine odaklanacak olan film 4 Ekim 2019′da vizyona girecek. Çizgi roman dünyasının en sevilen karakterlerinden birisi olan Joker, solo filmiyle bu yıl sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Joker (2019) konusu

Cameron Monaghan’ın canlandırdığı karakter kendine özgü bir filmle beyaz perde için hazırlanıyor. Filmin geçtiği DC evreninin en karmaşık, gotik ve olaylı şehirlerinden Gotham‘da birçok olay yaşanmaya devam edecektir. Geçen haftalarda CinemaCon’da gösterilen ufak tanıtım videosuyla ufak tefek bilgilere sahip olmuştuk.

Ancak bu yapımda çizgi roman dışında olacağı belirtiliyor. Joker‘in ise daha çok karakter odaklı bir yapıda olacağını bazı zamanlarda da operaya benzer bir yapıda olacağı söyleniyor. Filmde, 1980’li yıllara gidip Arthur Fleck adlı topluma uyum sorunları olan, başarısız bir komedyen olarak görüyoruz. Joker olmadan önceki döneminde yaşadığı başarısızlıktan Suçun Palyaço Prensi’ne dönüşmesine tanıklık edeceğiz.

Joker film fragmanı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Behzat Ç’nin 70 Dakikalık Sezon Finali İçin Fragman Yayınlandı

Buğra Noyan

Netflix, Binlerce Kullanıcı Hesabını Kapatıyor!

Buğra Noyan

Matt Reeves’ten Beklenen The Batman Açıklaması Geldi

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.