Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix, 2020 İçin ‘Jurassic World’ Animasyon Serisini Duyurdu

Netflix orijinal içeriğini oldukça zorluyor gibi görünüyor, çünkü Magic’e dayanan bir animasyon serisini başlatacaklarını açıkladıktan hemen sonra  The Gathering dizisinden sonra Jurassic World serisine dayanan başka bir animasyon dizisini başlatacaklarını duyurdu.

Jurassic World: Camp Cretaceous, bu animasyon serisi, 2020’de, 2015 Jurassic World filmi ile aynı anda gerçekleşecek olan ilk gösterimini yapacak. Açıklamaya göre, kampta olan ve dinozor tehdidinde hayatta kalmak için ihtiyaç duyacak olan bir grup gence dayanacak.


Oyuncu seçimi hakkında henüz bir  bilgi yok ve karakterleri kim seslendirecek, ancak Steven Spielberg ve Colin Trevorrow, yapımcı olarak görev yapacak ve bu, dizinin hala filmlerle aynı konsept ve tonda kalması gerektiği anlamına geliyor.

Netflix, bu yıl Disney’in + yayın hizmetini daha sonra başlatacak olması nedeniyle bu yıl büyük bir zorlukla karşı karşıya kaldı. Netflix’in Marvel ve Star Wars gibi markalarından yararlanarak hizmetlerini daha cazip hale getirmeye çalışması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu