TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Sinema Haberleri » Netflix, 2020 İçin ‘Jurassic World’ Animasyon Serisini Duyurdu

Netflix, 2020 İçin ‘Jurassic World’ Animasyon Serisini Duyurdu

Netflix, 2020 İçin 'Jurassic World' Animasyon Serisini Duyurdu

Netflix orijinal içeriğini oldukça zorluyor gibi görünüyor, çünkü Magic’e dayanan bir animasyon serisini başlatacaklarını açıkladıktan hemen sonra  The Gathering dizisinden sonra Jurassic World serisine dayanan başka bir animasyon dizisini başlatacaklarını duyurdu.

Jurassic World: Camp Cretaceous, bu animasyon serisi, 2020’de, 2015 Jurassic World filmi ile aynı anda gerçekleşecek olan ilk gösterimini yapacak. Açıklamaya göre, kampta olan ve dinozor tehdidinde hayatta kalmak için ihtiyaç duyacak olan bir grup gence dayanacak.

Oyuncu seçimi hakkında henüz bir  bilgi yok ve karakterleri kim seslendirecek, ancak Steven Spielberg ve Colin Trevorrow, yapımcı olarak görev yapacak ve bu, dizinin hala filmlerle aynı konsept ve tonda kalması gerektiği anlamına geliyor.

Netflix, bu yıl Disney’in + yayın hizmetini daha sonra başlatacak olması nedeniyle bu yıl büyük bir zorlukla karşı karşıya kaldı. Netflix’in Marvel ve Star Wars gibi markalarından yararlanarak hizmetlerini daha cazip hale getirmeye çalışması bekleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Matrix 4 Filmi Duyuruldu! Keanu Reeves Geri Dönüyor

Buğra Noyan

Netflix’in Yeni Dizisi “Locke And Key” Videosu Yayınlandı

Buğra Noyan

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler #10

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.