Tiktok Takipçi Satın Al

Need For Speed Rivals Sistem Gereksinimleri

Need for Speed Rivals oyunu, ubisoft firması tarafından geliştirilmiş ve yeni nesle kendini aktaran oyunlardan bir tanesidir.

Çıkış döneminde adından oldukça bahsettiren bir oyun olmasının yanı sıra gelişen teknoloji ve artan bilgisayar çeşitliliği, bu yarış ve aksiyon kategorisinde yer alan oyunun da kendini güncellemesini zorunlu hale getirmiştir.


Aksiyon, macera, yarış gibi kategorilerde, ilk çıktığı günden bu yana adından bahsettiren oyun, uzun yıllardır ubisoft oyun firması bünyesinde sevenleri ile buluşmaktadır. Bunun yanı sıra, günümüzde oynanabilmesi için, minimum ve maksimum olarak, gelişen bilgisayar modellerine yeniden tasarlanmış ve özellikleri değiştirilmiştir.

Need For Speed Rivals Sistem Gereksinimleri

Need For Speed Rivals Donanım Özellikleri

Need for speed rivals güncellendiğinden bu yana bir klasik olarak, özellikle yarış oyunları tutkunları tarafından sevilerek oynanan bir oyundur.

Oyun, kendini pek çok bilgisayarda oynanabilecek şekilde geliştirmiştir. Bunun için oyunun minimum ve maksimum sistem gereksinimlerine bakmak gereklidir. Grafikleri ve içeriği de değiştirilip güncellendiğinden dolayı, oyunu çalıştırmak için gereken minimum ekran kartının AMD Radeon 3870 olması gerekmektedir. En yüksek ekran kartı için ise NVIDIA GeForce GT660 3GB ya da daha iyisi önerilmektedir.

Özellikle grafiklerinin yükseltilmiş olmasından dolayı bilgisayarlardan ciddi anlamda RAM talebinde bulunan oyun için gereken minimum RAM ise, en az 4 GB en fazla 8 GB olarak belirlenmiştir.

CPU olarak en az dört çekirdekli bir işlemci ile çalışması söz konusu olan oyun, hard disk için ise 30 GB boş alan istemektedir.

Need For Speed Rivals Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel 2.4 GHz Core 2 Duo, AMD 2.6 GHz Athlon X2
  • RAM: 4GB
  • Sabit Disk: En az 30 GB’lık boş alan
  • Ekran Kartı: AMD Radeon 3870 veya daha iyisi, NVIDIA GeForce 8800 GT veya daha iyisi

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel veya AMD’den dört çekirdekli işlemci
  • RAM: 8GB
  • Sabit Disk: En az 30 GB’lık boş alan
  • Ekran Kartı: AMD Radeon 7870 3Gb veya daha iyisi, NVIDIA GeForce GT660 3Gb veya daha iyisi

Need For Speed Rivals Sistem Gereksinimleri Need For Speed Rivals Sistem Gereksinimleri

Need For Speed Rivals Sistem Gereksinimleri Need For Speed Rivals Sistem Gereksinimleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu