TeknoDiot
     
     
     

NASA’nın Orijinal Aya İniş Bantları Dudak Uçuklatan Fiyata Satılıyor!

NASA'nın Orijinal Aya İniş Bantları Dudak Uçuklatan Fiyata Satılıyor!

Sotheby, 2 inçlik Quadruplex video kasetlerin restore edilmediğini, iyileştirilmediğini ve yenilenmediğini belirtti.

Toplam 2 saat 24 dakika boyunca koşuyorlar ve Neil Armstrong’un “İnsan için küçük bir adım, insanlık için dev bir adım.” bildirisinin yanı sıra Başkan Richard Nixon ile birlikte “uzun mesafe telefon görüşmesi” ay yüzeyinde Amerikan bayrağı dalgalanırkenki videosu yer alıyor. Sotheby’s, ” Mevcut video kasetler, tarihi ay yürüyüşünün hayatta kalan ilk nesil kayıtlarıdır ve çağdaş ağ televizyon yayınlarından kurtulan birkaç kasetten daha keskin ve farklıdır.“.NASA'nın Orijinal Aya İniş Bantları Dudak Uçuklatan Fiyata Satılıyor!

Aya ilk iniş orijinal NASA kayıtları tam olarak 1.820.000$ satıldı. Açık artırmada ayrıca satılan Buzz Aldrin’in 739.375$‘lık kişisel koleksiyonundan, sırasıyla Apollo 11 uçuş planının ilk ve son sayfalarının 175.000 ve 131.250 doların olduğu bir dizi ürün vardı; Kennedy Uzay Merkezi Ateşleme Odası 1’den 212.500 dolara 20 orijinal Apollo Ateşleme Odası Kontrol Paneli koleksiyonu ve 225.000 dolarlık bir Apollo 11 hatırası.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Su Geçirmez OPPO Reno A Duyuruldu!

Yusuf Karcılar

Siber Saldırganların Yeni Hedefi!

Hüseyin Ceylan

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Liginde Kartlar Yeniden Dağıtıldı

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.