mSpy ile Whatsapp Yazışmalarını Okuyabilirsiniz - TeknoDiot.com

mSpy ile Whatsapp Yazışmalarını Okuyabilirsiniz

Abone Ol 

Mspy casus uygulaması bütün bu zorlukları çok kolay bir şekilde aşmanızı sağlıyor. Çok kapsamlı bir casus uygulama olan Mspy programı ile sevgilinizin tüm verilerine, bilgilerine yakalanma riski olmadan ulaşabiliyorsunuz.

İçinizi kemiren şüphe duygusunun gerçekçi sebeplere dayanıp dayanmadığını anlayabileceğiniz bir yöntem olan Mspy telefon takip programı ile sevgilinizin telefonuna, tabletine ve şifrelenmiş dosyalarına ulaşabilir, sosyal medya heapları aracılığı il eyapılan yazışmalara erişebilir ve merakınızı giderebilirsiniz.

Mspy Sürümleri

Mspy casus uygulaması sizlere üç farklı paket sürümü ile sunuluyor. Bu sürümlerden dilediğinizi satın alıp sevgilinizin tüm verilerine ulaşabilirsiniz. Mspy tarafından sizlere sunulan sürümlerin içeriği şu şekildedir.

Mspy Standart Paket

 1. Yazılım güncellemesi yapıldığında,
 2.  Metin mesajları ve MMS mesajları trafiği oluştuğunda,
 3. Arama geçmişi ve kişi listesi erişimi izni,
 4. Ziyaret edilen web sitesi geçmişi,
 5. Keyword alerts şifre işlemleri,
 6. Elektronik posta hareketleri,
 7. Yer imleri bildirimleri,
 8. Sınırsız cihaz değişimi,
 9. Video ve fotoğraf galerisi erişimi izni,
 10. Mobil uygulama erişimi izni,
 11. Sim kart değişikliği bildirimi, ilk kurulum, Gps Konum değişikliği bildirimi ve 7/24 destek hizmetini kapsamaktadır.

Mspy Premium Paket

Standart pakete ek olarak; coğrafi yer bildirimi ve çevre sınırlama hizmeti, girilen kablosuz ağların bilgileri, ziyaret edilen web sitelerin ek olarak indirilen mobil uygulama bildirimleri, gelen aramaları engelleme yetkisi, uzaktan komuta etme yetkisi ve sosyal medya hesaplarını pasif olarak izleme veya komuta etme, yönetme yetkisi, İmessage kullanım yetkisini içermektedir.

Mspy Paket Kiti

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Mspy Premium pakete ek olarak;

Ekran görüntüsü alma, kullanıcı aktivitelerini kaydetme, uygulamaların kullanılması izni, yüklü uygulamaları silme yetkisi, 7/24 elektronik posta izleme, sohbet izleme yetkisi, anahtar kelime arama yetkisi gibi yetkiler sizlere sunuluyor.

Sevgilinizin telefonunu takip etmek için kullanabileceğiniz ve dünya genelinde çok yaygın olarak kullanılan telefon takip programı mpsy ile sevgilinizin her adımını, her hareketini ve her saniyesini anlık olarak takip edebilir, sosyal medya hesaplarına erişebilir ve yönetebilirsiniz.

Göz atın:   Valorant Oyununun Amacı Nedir?

Mspy Kurulumu Nasıl Yapılır ?

Çok sayıda işletim sistemi ile uyumlu çalışan Mspy casus uygulamasını kurmak çok basittir. Basit bir şekilde telefon kullanabilen herkesin kurulumunu yapabileceği Mspy casus uygulaması sıfır teknoloji bilgisi gerektiren bir uygulamadır. Uygulamayı kuramam diye tedirgin oluyorsanız uygulamayı geliştiren firma size 7/24 kurulum desteği veriyor. Bu nedenle Mspy casus uygulamasını nasıl kurarım diye düşünmenize gerek kalmıyor.

Mspy Kurulumu

Telefon takip programı olan Mspy casus uygulamasını satın aldıktan sonra Mspy yönetici paneline girebilmeniz için size bir kullanıcı adı ve şifre tanımlanıyor. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak panele giriş yapıyorsunuz. Yönetici paneline girdiğinizde kurulum işlemlerini anlatan resimlerin yer aldığı aşamaları görebiliyorsunuz. Resimli kullanım kılavuzunu inceledikten sonra dilediğiniz cep telefonu veya tablete Mspy uygulamasını kolay bir şekilde kurabiliyorsunuz.

Mspy Uygulaması fark edilebilir Bir Uygulama Mı ?

Android, IOS, Windows işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışan Mspy casus uygulaması hiçbir şekilde tespit edilememektedir. Mobil cihazlarda ve tabletlerde fark edilmeyen ve yakalanmadan gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Casus uygulamayı hedef cihaza yükledikten sonra standart uygulamalardan birinin içine gömülen ve gizlendiği için tespit edilemeyen casus uygulamayı hiçbir şekilde tespit edemiyorlar. Bu açıdan yakalanma riskiniz olmadığı için gönül rahatlığı ile telefon takip programı olan mSpy’ı kullanabilirsiniz. IOS işletim sistemlerinde uzaktan kurulum imkanı bulunan Mspy casus uygulamasını dilediğiniz cihaza kolayca kurabiliyorsunuz.

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu