Tiktok Takipçi Satın Al

MSI GeForce RTX 2080 Ti Lightning Duyuruldu!

NVIDIA’nın Turing tabanlı olarak ürettiği yeni amiral gemisi grafik işlemci GeForce RTX 2080 Ti üzerine inşa edilen MSI’ın yeni modeli, CES 2019’da duyuruldu.

MSI GeForce RTX 2080 Ti Lightning oldukça şık görünüyor. Cihazın tasarımı da yeni alt yapıyla birlikte değişikliğe uğradı. Üç slotluk yer kaplayan bu yeni devasa kartın üstünde de Tox Fan 3.0 tasarımına uygun olarak üç adet fan bulunuyor. Ortada bulunan fan klasik tasarıma sahipken yan fanlarda çift bıçaklı pervaneler kullanılmış.


Yan fan bıçakları arasında yer alan RGB LED ışıklandırmalar da fotoğraflarda göze çarpıyor. Bu ışıklandırma, cihazın yan tarafı boyunca da devam ediyor. Kartın kaplamasında karbon fiber ve m etal çerçeveler kullanılmış.

MSI GeForce RTX 2080 Ti Lightning Duyuruldu!

Ekran kartına güç girişi sağlanması için üçlü 8-pin güç konfigürasyonu tercih edildiği de görülüyor. Ayrıca ekran kartının soğutma sistemi de GTX 1080 Ti Lightning Z’dekine benzeyecek şekilde değiştirilmiş ancak tüm soğutma sistemi fuarda sergilenen kartta yer almıyor.

Yapılan testlerde kartın 2450 MHz hıza kadar çıkabildiği görülüyor. Soğutucunun neye benzeyeceği şu anda tam belli olmasa da Gaming X Trio’daki soğutucu sistemine benzer olabilir. Henüz fiyatı ve çıkış tarihi bilinmese de, yapılan tahminler kartın şubat ayında, yaklaşık 1500 dolara piyasaya çıkacağı yönünde.

MSI GeForce RTX 2080 Ti Lightning Duyuruldu!

Kaynak: https://videocardz.com/newz/msi-geforce-rtx-2080-ti-lightning-pictured

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu