Tiktok Takipçi Satın Al

Msi Ekran, Klavye, Anakart Değişimi ve Tamiri

Bilgisayarınızın için parça değişimi yapılması gerekiyorsa, kaliteli orijinal yedek parçalar kullanan bir yer tercih etmelisiniz. Kalitesi düşük ya da çıkma parçalar ile değişim yapılırsa, bilgisayardaki diğer parçalar kalıcı hasar alabilir.

Size garanti vererek işlem yapan ve değiştirdiği parçanın garantisini veren teknik hizmetlerden yararlanmanızı tavsiye ederiz.


Msi Servis kalitesini kontrol edip, ön araştırma yapmanızda fayda var. Örnek verelim laptop ekranınız kırıldı, ekran değişimi için araştırma yapıyorsunuz. Arama yaparken baz aldığınız kriterleriniz nelerdir? Size yakın olması mı? Yoksa yaptığı işlerden sürekli olumlu dönüş alması ve yaptığı tüm bilgisayarların uzun ömürlü ve sağlam olası mı? Ya da referansları kuvvetli ve kurumsal bir yer olmasına ne dersiniz?

Msi Ekran, Klavye, Anakart Değişimi ve Tamiri

Msi Servis Hizmeti Seçerken Bakılması Gereken Kriterler

Bilgisayarlarınıza değer veriyorsanız, sizin kadar değer verebilecek bir teknik servis aramalısınız. Her bulduğunuz bilgisayar tamiri yapana teslim etmemelisiniz. Daha önce çıkma bir parçayı sıfır diye takarak bilgisayar parçası değişti deyip teslim aldınız mı?

Böyle bir durumda bilgisayarınızda ki performans düşüşünü fark edersiniz. Belirli bir zaman sonra ya o çıkma parçadan ya da o parçanın etkilediği bir başka parçadan dolayı bilgisayarınızın hasarı kalıcı ve büyük olabilir. Bu şekilde zamanınızı ve paranızı boşa harcamak istemiyorsanız teknik hizmet seçimlerinde güveni ve referansı göz önünde bulundurmalısınız.

Hele ki anakart arızası yaşamış ve onarım ya da değişim yaptıracaksanız işinde uzman profesyonel ekiplerin olduğu servisleri arayıp bulmanız en iyisi olacaktır. Aynı zamanda seçtiğiniz teknik serviste kullanılan cihazlar ve aletlerde bu alana en uygun profesyonel sistemler olmalıdır. Mesela ekran kartı işlemcisi (GPU) sökülecek ve serviste Bga cihazı yok.

Isıtarak cımbız benzeri bir el aleti ile sökülmesi, peşinde bir sürü sorunu ve kalıcı hasarı getirmektedir. BGA makinesine sahip olan bir servis ise, kartı makine haznesine yerleştirerek, makinenin ekranından otomatik cihaz ile sökümünü yapar ve yerine yeni işlemciyi profesyonelce ve kalıcı olacak şekilde orijinal montajı yapılır. Bu şekilde yapılan tüm bakım ve onarımlar için arayışınız devam ediyor ise, Msi Servisi size önerebiliriz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu