Tiktok Takipçi Satın Al

1 Yıl Garantili ECA Kombi Servisi

Kombiler, ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamak için ev ya da iş yerlerinde kullanılan ve kapladığı yer açısından da tasarruflu bir cihazdır.

Bu dönemde neredeyse herkesin evlerinde kullandığı, hayatımızda büyük yer kaplayan, önemli bir üründür. Bu ürünün bozulmasını da kimse istemez. Kombiler çoğunlukla iki nedenden ötürün bozulabilir. Bunlardan birincisi bakımının aksatılmasından dolayı yaşanan arızalar. Diğer neden ise kullanıcı kaynaklı hatalardan doğan arızalardır.


Birinci nedeni göz önüne alırsak bakım zamanı gelen kombinizin bakımını yaptırmaya önem göstermelisiniz. Ancak gerek bakım, gerekse de montaj ve onarım için profesyonel bir teknik servis ekibi ihtiyaç duyulur.

İstanbul’da faaliyetlerine devam eden ECA Servis İstanbul merkezine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibi, kombileriniz için en kaliteli ve doğru hizmeti veriyor.

Bunun yanı sıra bakım ve tamiratta parça değişiminin gerekli olduğu durumlar olabiliyor. ECA Servis Beyoğlu firması taktığı her bir parçaya 1 yıl süreyle geçerli olmak üzere garanti veriyor. Eca Servis firmasının işinde başarılı olmasının sırrı; bu alanda kendini kanıtlamış, profesyonel, deneyimli teknik elemanlarının sürekli olarak kendini geliştirmesidir.

İlgili Makaleler

Kombinizin bakımı, parça değişimi, bozulma gibi durumlarında en iyi hizmeti vermek için Eca Servis, Pazar günü harici haftanın her günü bir telefon kadar uzağınızda. 444 78 56 numaralı telefondan kendilerine ulaşıp arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Ya da web sitesi üzerinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu