1 Yıl Garantili ECA Kombi Servisi - TeknoDiot.com

1 Yıl Garantili ECA Kombi Servisi

Abone Ol 

Kombiler, ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamak için ev ya da iş yerlerinde kullanılan ve kapladığı yer açısından da tasarruflu bir cihazdır.

Bu dönemde neredeyse herkesin evlerinde kullandığı, hayatımızda büyük yer kaplayan, önemli bir üründür. Bu ürünün bozulmasını da kimse istemez. Kombiler çoğunlukla iki nedenden ötürün bozulabilir. Bunlardan birincisi bakımının aksatılmasından dolayı yaşanan arızalar. Diğer neden ise kullanıcı kaynaklı hatalardan doğan arızalardır.

Birinci nedeni göz önüne alırsak bakım zamanı gelen kombinizin bakımını yaptırmaya önem göstermelisiniz. Ancak gerek bakım, gerekse de montaj ve onarım için profesyonel bir teknik servis ekibi ihtiyaç duyulur.

İstanbul’da faaliyetlerine devam eden ECA Servis İstanbul merkezine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibi, kombileriniz için en kaliteli ve doğru hizmeti veriyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Bunun yanı sıra bakım ve tamiratta parça değişiminin gerekli olduğu durumlar olabiliyor. ECA Servis Beyoğlu firması taktığı her bir parçaya 1 yıl süreyle geçerli olmak üzere garanti veriyor. Eca Servis firmasının işinde başarılı olmasının sırrı; bu alanda kendini kanıtlamış, profesyonel, deneyimli teknik elemanlarının sürekli olarak kendini geliştirmesidir.

Kombinizin bakımı, parça değişimi, bozulma gibi durumlarında en iyi hizmeti vermek için Eca Servis, Pazar günü harici haftanın her günü bir telefon kadar uzağınızda. 444 78 56 numaralı telefondan kendilerine ulaşıp arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Ya da web sitesi üzerinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Göz atın:   Hafta Sonuna Özel Kampanya! PC Ürünlerinde %18 KDV İndirimi

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu