Tiktok Takipçi Satın Al

Mousesports’un, CSGO Hilesine İlişkin Yeni Gelişme

mousesports, CSGO hilesine kabul edildikten sonra Rejin'i yayınladı

mousesports, Counter-Strike: Global Offensive’in koçluk skandalına katılmasının ardından baş antrenör Allan “⁠Rejin⁠” Petersen’i serbest bıraktığını duyurdu.

Rejin, CSGO koçlarının CSGO’nun seyirci kodundaki bir kusuru hile yaptığı yönündeki raporları araştırdıktan sonra Esports Dürüstlük Koalisyonu tarafından verilen cezaları alan 37 koçtan biriydi.


Bu durum, antrenörlere CSGO haritasında düşman mevkileri, teçhizatlar ve araçlar da dahil olmak üzere herhangi bir noktayı izleme olanağı vererek bir CSGO sunucusu üzerinde özgürce hakimiyet sağladı.

ESIC’nin cezaları dramatik değildi, ancak ESL gibi ESIC üyelerinden verilen cezalar öyleydi. ESL, dahil olan antrenörlere aylardan yıllara değişen oyun yasakları sağladı.

Mousesports'un, CSGO Hilesine İlişkin Yeni Gelişme

Rejin’in Mousesports’da geçirdiği süre boyunca hile kullanmadığı tespit edilse de, soruşturma, Tricked Esports ile olduğu süre boyunca birçok kez bu hatayı kullandığını ortaya çıkardı. Bu hileyi kapsamlı şekilde kullanması, koçun ödemesiz süresi boyunca ESIC’ye itiraf etmesiyle bu sürenin kısaltılmasına rağmen 19 aylık bir yasak sağladı.

Ekip, Mousesports duyurusunda, soruşturma Rejin’in herhangi bir Mousesports maçında hileyi kullandığını göstermese de, organizasyonun rekabetçi dürüstlüğe olan bağlılığının sonuçta Rejin’i takımın koçluk rolünden çıkarma kararına yol açtığını söyledi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu