Tiktok Takipçi Satın Al

Motorola One Macro Ön Yüzü Hakkında Detaylar!

Bu yıl, Lenovo’nun sahip olduğu Motorola, One Vision, One Action ve One Zoom gibi One markası altında bir dizi akıllı telefonu piyasaya sürdü. Şimdi şirket Makro adı verilen başka bir akıllı telefonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

XT2016-1 model numarasına sahip akıllı telefon, Tayland’ın sertifikasyon kurumu olan NBTC’de ortaya çıktı. Model numarası, aynı serideki daha önce piyasaya sürülen akıllı telefonlarla aynı hizadadır. Ancak cihaz hakkında çok fazla doküman ortaya çıkmadı. Sertifikasyon süreci başladığından bu yana yakında cihazla ilgili yeni bilgiler alabiliriz.

Motorola, yakında çıkması planlanan One Macro hakkında bazı bilgileri açığa çıkaran Geekbench platformunda test edildi. Cihazın 1.9GHz hızında çalışan bir octa çekirdekli işlemcisi muhtemelen Helio P60 SoC ve 2GB RAM ile çalışacağını gösteriyor.


Motorola One Macro Ön Yüzü Hakkında Detaylar!

Aynı zamanda akıllı telefonun kullanıma hazır Android 9 Pie işletim sistemi tarafından destekleneceğini de görüyorz. Cihaz çok çekirdekli testte 1.429 puan, tek çekirdekli testte ise 5.584 puan topladı.

Tüm bunların yanı sıra, Motorola One Macro’nun canlı görüntüsü çevrimiçi olarak da sızdırıldı. Telefonun bir su damlası çentikli ekran, kalın çene ve mor renkli bir güç tuşu ve sağ taraftaki bir ses düğmesiyle geleceğini gösteriyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, telefonun piyasaya sunulma tarihi ve uygunluk bilgileri henüz şirket tarafından açıklanmadı. Motorola gerekli sertifikaları almaya başladığını düşünerek Motorola One Macro’nun yakında çıkmasını bekliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu