Tiktok Takipçi Satın Al

2020 Yılında 5G Destekli Dört Yeni iPhone Modeli Gelebilir!

Apple bu yıl iPhone’larında 5G teknolojisini cihazlarında barındırmadı. Teknoloji hala nispeten yeni ve Apple genellikle denenmiş ve test edilmiş teknolojiyi kullanmayı tercih ediyor.

Ayrıca zaten Apple‘ın da 4G’yi benimsemesi biraz zaman almıştı. Ancak, 2020 yılına gelindiğinde Apple’ın 5G teknolojisini nihayet cihazlarında artık kullanması bekleniyor.


Bu daha önce, Apple’ın 2020’de üç adet 5G iPhone açabileceğini öne süren analist Ming-Chi Kuo tarafından öngörülmüştü.

Ancak şimdi Wedbush Securities’in analisti Dan Ives’e göre, Apple’ın 2020’de dört adet 5G iPhone tanıtabileceğini öne sürüyor. Dördüncü iPhone’un ne olabileceğinden emin değiliz, bu yüzden bu numarayı tahmin etmesi zor görünüyor.

2020 Yılında 5G Destekli Dört Yeni iPhone Modeli Gelebilir!

5G destekli dört yeni iPhone modeli mi geliyor?

2020’nin halefi bu yılki iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max’a getirmesi bekleniyor. Ayrıca, Apple‘ın iPhone SE 2’yi piyasaya sürdüğü söyleniyor, ancak iPhone SE 2‘nin bütçe ahizesi olduğu söyleniyorsa, şirketin 5G’yi tanıtmak için zahmete girip girmeyeceğinden emin değiliz veya belki de müşterilere daha çekici hale getirmek için bir girişim.

Apple’ın ne planladığını söylemek için çok erken. Son söylentiler, Apple’ın 2022 iPhone’lara giden 5G modemlerini piyasaya sürmeye zorladıklarını da belirtti. Bakalım 5G iPhone modelleri ne zaman piyasada yerini alacak?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu