Motorola One Hyper, 3 Aralık’ta Brezilya’da!

Motorola Razr’ın piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse iki hafta geçti ancak Motorola’nın yıl dolmadan önce piyasaya sürmesi gereken bir telefonu var. Üretici, 3 Aralık’ta Brezilya’da yeni bir cihaz tanıtacağını açıkladı ve tanıtım afişine dayanarak, lansmanın Motorola One Hyper için olduğunu biliyoruz.

Motorola One Hyper, pop-up selfie kameralı Motorola markalı ilk telefon olacak. Canlı fotoğraflar ve geçen ay sızan cihazın özellikleri, telefonun sağ üst köşeden kayarken, arkada 64MP + 8MP çift kamera sensörleri barındıracak bir 32MP pop-up selfie kamerası olduğunu gösterdi.

Telefonun 30fps’de 4K video kaydını, 120fps’de 1080p yavaş çekim kaydını ve 240fps’de HD yavaş çekim kaydını desteklediği söyleniyor.

Motorola One Hyper, 3 Aralık’ta Brezilya’da!

Teknik özelliklerin geri kalanı 6,39 inç LCD FHD + ekran, 4 GB RAM ve 128 GB genişletilebilir depolama özellikli Snapdragon 675 işlemci ayrıca NFC, Bluetooth 5.0 ve bir ses girişi olacaktır. Sızıntı ayrıca 15W TurboCharge destekli 3600mAh bataryaya sahip olduğunu ve Android 9 Pie’i kutudan çıkardığını ortaya çıkardı.

Poster, etkinliğin yerel saatle 9.30’da başlayacağını ancak etkinlikle ilgili hiçbir bilginin olmadığını söylendi.

Bu, Moto G8’in henüz açıklanmadığı için bu yıl piyasaya sunulan son Motorola telefonu olmayabilir.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!