Tiktok Takipçi Satın Al

Motorola, İki Yeni Akıllı Telefonunu Tanıtacak

Sızıntıların efendisi olan Evan Blass’ın paylaşımı, Motorola’nın şu anda yakında duyurulması planlanan iki yeni Motorola (Android) One cihazı hazırladığını sızdırdı.

Bu iki cihaz Google’ın Android One platformunda yer alıyor. Yani en güncel cihazlar olacak. Google’ın en güncel Android güncellemelerini ilk alacak cihazlardan ikisi olacak.


Bu iki yeni cihaz, Motorola One Action’ın yanı sıra Motorola One Vision’dan başkası değil. Geçen yıl, telefon üreticisi Motorola, zaten küresel pazarlarda Motorola One ve Motorola One Power’ı duyurmuştu ve şimdiye kadar oldukça başarılı görünüyorlardı.

[sp-related style=”dark” id=”38155″]

Motorola One Vision

Motorola, İki Yeni Akıllı Telefonunu Tanıtacak

Motorola One Vision arka kasasında çift kameralı bir kurulum sağlayacak orta seviye kamera odaklı bir akıllı telefon gibi görünüyor. Bir çift kamera kurulumuna sahip olmak bugünlerde oldukça modası geçmiş gibi gözükse de, kameralardan birinin net görüntüler çekebilen 48 megapiksel bir sensör taşıyacağı bildirildi.

Motorola One Action

Motorola, İki Yeni Akıllı Telefonunu Tanıtacak

Motorola One Action’ın arkasında, üçlü kamera kurulumunu taşıması beklenen, video odaklı bir akıllı telefon olduğu ortaya çıkıyor. Kamera sensörlerinin detayları ve diğer önemli özelliklere gelince, şu an için hala bir gizem.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu