Tiktok Takipçi Satın Al

Mortal Kombat 11 Detaylanmaya Başlandı

Sevilen dövüş oyunu Mortal Kombat serisinin yeni oyunu Mortal Kombat 11’in detayları belli olmaya başladı.

Mortal Kombat 10 ile büyük bir başarı elde eden Warner Bros Interactive Entertainment firması yeni oyunu Mortal Kombat 11 için uzun zamandır kolları sıvamıştı. Sonunda firma çıkış tarihini ve birde fragmanını yayınlandı. Mortal Kombat 11‘in geliştiriciliğini NetherRealm Studios ve QLOC üstlenirken yayıncılığını ise  Warner Bros Interactive Entertainment üstlenmekte.


Mortal Kombat 11’e  macera modu geliyor. Tıpkı Shaolin Monks oyunundaki gibi olacakmış. Burada kendi karakterinizi yaratabilecek ve geliştirebileceksiniz! Bu tıpkı Mortal Kombat Armageddon  gibi olmuş.

[sp-related style=”light” id=”33228″]

Mortal Kombat 11 Detaylanmaya Başlandı

[sp-related style=”light” id=”33224″]

Yeni grafik motoru, her kafatası kırılışını ve göz çıkarma anını size sergiliyor ve sizi bunları hissedebileceğiniz kadar dövüşe yaklaştırıyor. Yeni ve geri dönüş yapan Klasik Dövüşçülerden oluşan bir kadro ile, Mortal Kombat’ın rakipsiz sinematik hikâye modu 25 yıllık efsaneyi devam ettiriyor.

The Game Awards 2018 etkinliklerinin en sürpriz gelişmelerinden biri olarak görülen Mortal Kombat 11 duyurusu oyuncuların ilgisini bir anda bu oyuna çevirdi. PS4, PC ve Xbox One için çıkış tarihi 23 Nisan 2019 olarak açıklanmış oyuna dair ilk bilgiler sızdırılmalarla ortaya çıkmaya başladı. Oyunun geliştirilmesinde Mortal Kombat X’ten farklı olarak yeni bir grafik motorunun kullanılması sebebiyle oyundaki dövüş sahnelerinin şiddetinin daha da artması bekleniyor. Bunun yanı sıra önceki oyundan farklı olarak daha fazla özelleştirme özelliği getirecek olan oyunun yeni kıyafetler ve aksesuarların dışında hareket setlerine de yer vereceği belirtiliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu