Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Yeni Tanıtılan Monster Notebook Pusat Clutch Gamepad İncelemesi

Monster Notebook'tan oyun dünyasına bir yenilik daha: Pusat Clutch Gamepad

Yeni piyasaya çıkan Montser Notebook Pusat Clutch Gamepad incelemesini bu videomuzda sizlerle gerçekleştiriyoruz.

Kutusundan çıkarttığımız zaman bizleri Pusat Clutch, kullanım kılavuzu, USB-C 1m şarj kablosu, değiştirilebilir ek D-Pad tuşu, 2.4GHz Wireless bağlantı için USB alıcı ve mobil cihazlarda oynamak için bir de telefon tutucu aparat çıkmakta.


Montser Notebook Pusat Clutch Gamepad bir önceki gamepad modeline nazaran daha farklı bir tasarıma ev sahipliği yapıyor. Bir önceki model daha çok PlayStation Dualshock görünümünü andırırken Pusat Clutch modeli ise yeni nesil Xbox Gamepad modelini andırmakta. Zaten XInput desteği ile birlikte gelmesi birçok oyuncuyu memnun edecektir.

Montser Notebook Pusat Clutch Gamepad İnceleme

Montser Notebook Pusat Clutch Gamepad üzerinde bulunan Home tuşu ve XYAB tuşları RGB aydınlatmaya sahip. Home tuşu ana tuş olarak geçiyor diyebiliriz. Tüm mod geçişlerinde, cihazı açma/kapama durumlarında bu tuşu sık sık kullanıyoruz.

Ortalama 1 hafta kadar Montser Notebook Pusat Clutch Gamepad’i aktif olarak kullandım. Bu kullanım sürecinde beni oldukça memnun ettiğinin altını çizebilirim. Özellikle ergonomik ve pil performansı beni şaşırttı. Ortalama 10-12 saat arasında bir kullanım süresi sunan gamepad, ergonomik ve tutuş konumu oldukça rahattı. Pusat Clutch Gamepad’i tutarken terletme, nemlendirme gibi sorunlarla karşılaşmadım. Ortalama bir oyunda 1-2 saat kadar kullandığımı belirtebilirim.

Yeni Tanıtılan Monster Notebook Pusat Clutch Gamepad İncelemesi

Renk seçenekleri olarak siyah ve bizim incelemesini gerçekleştirdiğimiz Monster Notebook kurumsal rengi yeşil yer alıyor.

Pusat Clutch’ın öne çıkan özellikleri arasında hiç şüphesiz bağlantı seçenekleridir. Bağlantı konusunda çeşitliliği oldukça geniş. NSW konsolları, PC, Android cihazlar gibi platformlara bağlantı gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca bu platformlar çift bağlantı desteğini desteklemektedir. Bunlar Bluetooth ve 2.4GHz Wireless bağlantı seçenekleridir. Aşağıda da gördüğünüz gibi bağlantı modları arasında geçişleri sağlamak için gamepad üzerindeki tuş kombinasyonlarını kullanıyoruz. Zaten bağlantı modları arasında geçişleri video içerisinde canlı olarak gösteriyoruz.

Yeni Tanıtılan Monster Notebook Pusat Clutch Gamepad İncelemesi

Batarya konusuna gelecek olursak Pusat Clutch Gamepad içerisinde 700mAh kapasiteli bir pil ile geliyor. Bu pili USB-C girişi ile şarj edebiliyoruz. Gamepad şarj olurken kullanıma devam edebildiğimizi belirtmekte fayda var. Bir cihaza bağlıyken 5 dakika kullanılmazsa uyku moduna geçerek pil tasarrufu sağlamakta. Eğer tekrar bağlanmak istediğimiz zaman Home tuşuna basıyoruz ve uyku modundan çıkıp, hızlı bir şekilde bağlantıya kaldığı yerden devam ediyor. Bu bağlantı geçişi de gerçekten çok hızlı olduğunun altını çizelim.

Şarjı düşük olduğu zaman ise Home tuşunun aydınlatması hızlı yanıp sönerek sizleri uyarıyor, ek olarak titreşim özelliği pasif hale gelmekte. Şarj olurken ise Home tuşunun aydınlatması yavaş yanıp sönmekte. Tamamen şarj olduktan sonra aydınlatma sönecektir.

Yeni Tanıtılan Monster Notebook Pusat Clutch Gamepad İncelemesi

İnceleme videosu içerisinde bahsetmeyi unuttuk ancak bağlantı mesafesi olarak ise 10 metreye kadar sorunsuz bağlantı deneyimi sunuyor.

Gelelim titreşim özelliğine… Ben Pusat Clutch Gamepad modelinde en beğendiğim özellikler arasında titreşim özelliğidir. Forza Horizon 5 oyununu oynadığım zaman oyun deneyimim farklı bir konuma eriştiğini anladım. Video içerisinde oyun testleri gerçekleştirdiğim için burada çok detay vermiyorum.

Monster Notebook Pusat Clutch Gamepad Hakkında

Monster Notebook, ekosistemini genişletmeye devam ediyor. Oyun severlere benzersiz bir oyun deneyimi sunmak için tasarlanan Pusat Clutch Gamepad, Monster Notebook ekosisteminin vazgeçilmez bir parçası olacak.

Monster Notebook, yüksek performans gösteren dizüstü bilgisayar ve oyuncu ekipmanlarına bir yenisini daha ekledi.  Oyun severlere benzersiz bir oyun deneyimi sunmak için tasarlanan Pusat Clutch Gamepad; ergonomik tasarımı, uzun batarya süresi ve çoklu platform özelliğiyle Monster Notebook ekosisteminin vazgeçilmez bir parçası olarak şimdiden dikkatleri üzerine topladı.

Geliştirilmiş hareket ve titreşim sensörleri sayesinde farklı platformlarda zenginleşmiş oyun deneyimi sunan Pusat Clutch Gamepad, bilgisayar, Android işletim sistemine sahip telefonlar ve Akıllı TV’ler ile oyun oynama ayrıcalığı yaşatıyor.

Yeni Tanıtılan Monster Notebook Pusat Clutch Gamepad İncelemesi

Titreşimli geri bildirim özelliği ve Turbo Modu ile öne çıkan Pusat Clutch Gamepad, gerçekçi bir oyun deneyimi vadediyor. 2.4 Ghz alıcı frekansı ve Bluetooth ile kablosuz bağlantı kuran Pusat Clutch Gamepad, 10 metre çekim alanı ve nano alıcı için özel depolama tasarımıyla kullanıcılarına özgürlük sağlıyor.

Değiştirilebilir iki farklı D-Pad tuşu ve her biri farklı renklerdeki aksiyon tuşlarıyla kişiselleştirilebilen Pusat Clutch Gamepad, XAYB tuşlarında bulunan RGB led göstergeleri sayesinde hem şık hem özgün bir oyun deneyimi sağlıyor.

Yeşil ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulan Pusat Clutch Gamepad, oyun keyfini paylaşmak isteyenlere şık alternatifler sunuyor. Tuşların basım hissiyatı gayet güzel, rahatsız edecek derecede bir tuş sesi bulunmadığını söyleyebilirim.

Telefon ile oyun oynama deneyimini daha konforlu hale getiren Pusat Clutch Gamepad, kolaylıkla takılabilen telefon tutucu aparatı sayesinde telefonu sabit bir konumda tutarak stratejik avantaj kazandırıyor.

Pusat Clutch Gamepad, USB C-Type girişiyle hızlı şarj edilebilen dahili 700mAh bataryası ve 12 saate varan çalışma süresiyle oyunlardan alınan verimi maksimum seviyeye çıkarıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu