Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei P30 Pro, MWC 2019 Şangay’da Büyük Ödülle Döndü

MWC 2019 Şangay Zirvesi’nde Huawei P30 Pro, benzer zamanda veya yakın zamanda piyasaya sürülen diğer amiral gemisi akıllı telefon modellerinden üstün bulunarak Asya Mobil Ödülleri’nde En İyi Akıllı Telefon 2019 Ödülü’nü kazandı.

Huawei P30 Pro, 40 yılı aşkın bir süredir var olan dijital fotoğrafçılığın temel kurallarını Leica Dörtlü Kamera Sistemi ve birden fazla devrimci teknolojik atılım ile yeniden yazarak olağanüstü bir amiral gemisi modeli haline getirdi.


Huawei P30 Pro, MWC 2019 Şangay'da Büyük Ödülle Döndü

Üstün fotoğrafçılık yetenekleriyle herkese #BaktığındanFazlasınıGör diyen HUAWEI P30 Pro; Leica Dörtlü Kamera Sistemi, 50x yakınlaştırma sunan SuperZoom özelliği, yüzde 40 daha fazla ışık hapseden SuperSpectrum sensörü ve mükemmel gece fotoğrafçılığı performansıyla kullanıcılara gözle göremeyecekleri detayları dahi gösterebileceğine dikkat çekiyor.

Huawei P30 Serisi’nin satış hacmi, lansmandan sadece 85 gün sonra 10 milyon adede ulaştı. Bu sayıya ulaşma süresi P20 serisininkinden 62 gün daha az. Böylece Huawei, amiral gemisi cihazlarının satış hacmi rekorunu kırdı.

Huawei P30 Pro, MWC 2019 Şangay'da Büyük Ödülle Döndü

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu