Tiktok Takipçi Satın Al

MIUI 11 Güncellenmesi Alacak Xiaomi Telefonların Tam Listesi

Xiaomi hala, cihazlarının birçoğu için MIUI 10 güncellemelerini kullanıma sunma aşamasında olmasına rağmen, halihazırda yazılımın bir sonraki yinelemesi üzerinde çalışan şirket hakkında raporlar geliyor.

Çinli bir teknoloji blogu MyDrivers tarafından yayınlanan bir mesajda , Xiaomi’nin MIUI 11 üzerinde çalışmaya başladığını bildirildi. MIUI 11’in Redmi ve Mi cihazları için uygun hale getirilmesine az bir zaman kaldı. Bununla birlikte, bugün MIUI 11’den bahsetmemizin nedeni, yukarıda bahsedilen konu, MIUI 11’in resmi güncellemesini alacak olan Xiaomi cihazlarının bir listesi paylaşıldı. Hangi Xiaomi cihazları MIUI 11 güncellemesi alacak?

MIUI 11 Güncellenmesi Yenilikleri


Şu andan itibaren MIUI 11 hala erken gelişim aşamasında ve aynı sebepten dolayı, masaya getireceği değişikliklerle ilgili özel bir detayımız yok. Ancak, son raporlara baktığımız zaman, Xiaomi yöneticilerinden Lei Jun, Xiaomi mühendislerinden MIUI 11’in daha iyi ve daha düzgün bir kullanıcı arayüzü elde etmesini sağlanacak. Bu raporlar doğruysa, MIUI 11’in bir sürü yeni UI yani arayüz öğesi içermesi muhtemeldir. Ayrıca tam bir tasarım elden geçirme olasılığı da var. MIUI, uzun zamandır “çok ağır” olduğu için eleştiriliyor ve Xiaomi’nin, arayüz öğelerini daha hafif ve daha az kaynak tüketmesi MIUI 11’in Xiaomi’nin yaklaşmakta olan katlanabilir akıllı telefonunda kullanılmak üzere özelleştirilmesi gerekmesi de muhtemel görülmekte.

MIUI 11 Güncellenmesi Alacak Xiaomi Telefonların Tam Listesi

MIUI 11 Güncellenmesi Alacak Xiaomi Modelleri

:: Mi modelleri

Xiaomi Mi 9
Mi MIX 3
Mi 8
Mi MIX 2S
Mi MIX 2
Mi MIX 1
Mi 6X
Mi 6
Mi Not 2
Mi Not 3
Mi 5X
Mi 5c
Mi 5s
Mi 5s Plus
Mi Max 2
Mi Max
Mi Max 3
Mi Play

:: Redmi modelleri

Redmi Note 7 Pro
Redmi Note 7
Redmi S2
Redmi Note 5
Redmi Note 5 Pro
Redmi 6
Redmi 6A
Redmi 6 Pro
Redmi 5
Redmi 5A
Redmi 5 Plus
Redmi 4
Redmi 4A
Redmi 4A
Redmi 3S / 3X
Redmi Not 5A
Redmi Not 4
Redmi Not 4X
Redmi Not 6
Redmi Not 6 Pro

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu