Tiktok Takipçi Satın Al

2019 Model iPhone XI Max’ın Bazı Özellikleri Sızdırıldı

Her yılın Eylül ayı içerisinde yeni iPhone modellerini tanıtan Apple‘ın 2019 yılı içerisinde duyurusunu yapacağı iPhone XI Max modelinin bazı teknik özellikleri sızdırıldı.

Apple’ın yeni iPhone modelleri için kolları sıvadığı söylenmişti. 2019 iPhone XI Max özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Yeni iPhone modeli iPhone XI Max modeli kullanıcıya neler sunacak? İşte sorunun cevabı.


Sızıntı haberleriyle popüler olan internet sitesi Weibo üzerinden yapılan sızıntı ile birlikte 2019 iPhone XI Mac modelinin üç kameraya, 4000 mAh bataryaya, 15W kablosuz şarj desteğine ve 120Hz OLED ekrana sahip olacağı sızdırıldı.

2019 Model iPhone XI Max'ın Bazı Özellikleri Sızdırıldı

yeni iPhone‘a güç verecek olan bataryanın boyutu da gün yüzüne çıkartıldı. Sızıntıya göre Apple, 2019 iPhone XI Max modelinde 4.000 mAh boyutundaki bir bataryaya yer verecek.  Bildiğiniz üzere Apple, iPhone XS Max modelinde 3174 mAh büyüklüğündeki bir batarya ile karşımıza çıkmıştı.

[sp-related style=”dark” id=”29856″]

Bu batarya boyutunu ciddi anlamda büyüterek karşımıza çıkmayı planlayan teknoloji devi, kullanıcılarını pil ömrü konusunda tatmin etmeyi hedefliyor. Tabii, şimdilik tüm bunların bir sızıntıdan ibaret olduğunu da belirtmekte yarar var. Apple’ın yeni nesil iPhone XS Max modelinde 90-120Hz yenileme hızına sahip olan bir OLED ekran ile karşımıza çıkacağı da iddia edildi. Böylece kullanıcılara daha akıcı bir deneyim sunulmuş olacak. Yeni iPhone ile ilgili

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu