«
  1. Ana sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri
  3. 2019 Model iPhone XI Max’ın Bazı Özellikleri Sızdırıldı

2019 Model iPhone XI Max’ın Bazı Özellikleri Sızdırıldı

2019 iPhone XI Max Özellikleri

Her yılın Eylül ayı içerisinde yeni iPhone modellerini tanıtan Apple‘ın 2019 yılı içerisinde duyurusunu yapacağı iPhone XI Max modelinin bazı teknik özellikleri sızdırıldı.

Apple’ın yeni iPhone modelleri için kolları sıvadığı söylenmişti. 2019 iPhone XI Max özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Yeni iPhone modeli iPhone XI Max modeli kullanıcıya neler sunacak? İşte sorunun cevabı.

Sızıntı haberleriyle popüler olan internet sitesi Weibo üzerinden yapılan sızıntı ile birlikte 2019 iPhone XI Mac modelinin üç kameraya, 4000 mAh bataryaya, 15W kablosuz şarj desteğine ve 120Hz OLED ekrana sahip olacağı sızdırıldı.

2019 iPhone XI Max Özellikleri

yeni iPhone‘a güç verecek olan bataryanın boyutu da gün yüzüne çıkartıldı. Sızıntıya göre Apple, 2019 iPhone XI Max modelinde 4.000 mAh boyutundaki bir bataryaya yer verecek.  Bildiğiniz üzere Apple, iPhone XS Max modelinde 3174 mAh büyüklüğündeki bir batarya ile karşımıza çıkmıştı.

  • iPhone Xs ve iPhone X Karşılaştırması

Bu batarya boyutunu ciddi anlamda büyüterek karşımıza çıkmayı planlayan teknoloji devi, kullanıcılarını pil ömrü konusunda tatmin etmeyi hedefliyor. Tabii, şimdilik tüm bunların bir sızıntıdan ibaret olduğunu da belirtmekte yarar var. Apple’ın yeni nesil iPhone XS Max modelinde 90-120Hz yenileme hızına sahip olan bir OLED ekran ile karşımıza çıkacağı da iddia edildi. Böylece kullanıcılara daha akıcı bir deneyim sunulmuş olacak. Yeni iPhone ile ilgili


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *