Tiktok Takipçi Satın Al

Redmi K20 ve Redmi 7 Çin’de MIUI 11 Güncellemesini Aldı!

MIUI 11 geçtiğimiz ay Mi MIX Alpha ve Mi 9 Pro 5G açılış etkinliği sırasında açıklandı. Sadece birkaç hafta sonra ve Xiaomi Redmi K20 ve Redmi 7 cihazları için güncellemeyi piyasaya sürüyor.

Güncelleme, Redmi K20 için MIUI V11.0.3 (V11.0.3.0.PFJCNXM) olarak yayınlanıyor ve 700 MB boyutunda. Redmi 7 için güncelleme 11.0.1.0.PFLCNXM sürüm numarasına sahiptir. Güncelleme, seslere ve renklere odaklanma dahil olmak üzere birçok yeni özellik sunar. Eylül’ün güvenlik düzeltme ekiyle birlikte geliyor. Güncelleme, yeni özelliklerin yanı sıra her iki telefon için de düzeltmeler getiriyor.

Redmi K20 ve Redmi 7 Çin'de MIUI 11 Güncellemesini Aldı!

Beklenilen Bir Güncelleme!


MIUI 11, Xiaomi ve Redmi telefonlarına karanlık bir mod getiriyor ve gri veya mavi yerine gerçek siyahı kullanıyor ayrıca MiLan Pro adında yeni bir yazı tipi, son derece özelleştirilebilir yeni ortam görüntüleme özellikleri de var. Doğadan gelen ortam seslerini kullanan dinamik bir ses sistemi de var. Sesler gün boyunca değişiyor.

Birden çok aygıt arasında büyük belge aktarımı, akıllı ekran gösterimi ve kablosuz yazdırma gibi verimlilik özelliklerini içeren Mi Work Suite de bulunmaktadır. Bir diğer yeni özellik ise akıllı seyahat asistanı içeren Mi Go Suite barındırmaktadır. MIUI 11 ayrıca OPPO ve Vivo’dan gelen telefonlarla çalışan yeni bir dosya aktarım özelliği de getiriyor. Aynı zamanda yerleşik bir belge görüntüleyici de bulunduğundan, bunun için ek uygulamalar yüklemeniz gerekmez.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu