Tiktok Takipçi Satın Al

Minecraft RTX İçin 5 Yeni Dünya Yayınlandı

NVIDIA en iyi Minecraft tasarımcılarıyla çalışarak Minecraft RTX ’in Windows 10 betasına oyuncuların ücretsiz olarak eğlenebileceği yeni dünyalar ekliyor.

Yeni Minecraft haritalarıyla ilgili ikinci duyuruyu yapan şirketin eklediği 5 yeni dünyaya Minecraft Pazar Alanı’ndan erişilebiliyor. Yeni Minecraft haritaları şu şekilde:

Hilltop Lifestyle RTX


PearlescentMoon: NVIDIA’nın yaptığı ilk duyuruda Color ve Light and Shadow RTX’in yaratıcısının yeni çalışması Hilltop Lifestyle RTX, tasarımcının önceki ışın izleme ve fiziksel tabanlı dokuları geliştirerek ve özelliklerin çoğunu kullanarak oluşturduğu açık hava haritasındaki yeni bir hayatta kalma oyunu olarak öne çıkıyor. Bu yeni dünyada kullanıcılar güzel Hilltop Lifestyle adasını keşfedecek ve İtalyan esintileri olan adada yaşamayı öğrenecekler.

Egg Hunt

Feed The Beast: Yeraltında yer alan Egg Hunt, bulmacalar, tuzaklar, sırlar ve eğlenceli zorluklarla dolu gizemli bir mağaraya sahip yeni bir bağımsız mini oyun. Amaç, iki oyun modunu mümkün olan en hızlı sürede tamamlamak için gizli yumurtaları bulmak olacak.

Medieval RTX

Aurelien_Sama: Medieval RTX, güneşin antik bir harabenin altında yer alan pastoral bir orta çağ köyünü mutlu bir şekilde aydınlattığı bir hayatta kalma oyunu olarak dikkat çekiyor. Ancak gece çöktükçe ve gölgeler uzayıp karanlıklaştıkça tehlikeler oyuncuları bekleyecek.

Minecraft RTX İçin 5 Yeni Dünya Yayınlandı

The Dark Village RTX

Wyld: The Dark Village RTX, kayıpların uzun zamandır unutulduğu ve ormanın derinliklerinde bulunan terk edilmiş bir köy üzerine kurulmuş bir hayatta kalma oyunu. Köyün arka planında gizemli korkunç olaylar yaşanıyor. Oyuncular görevleri takip edecek, etkileşimli bulmacaları çözecek, sırları keşfedecek ve akıl sağlıklarının günler geçtikçe yerinde kalıp kalmayacağını görmek için zengin ışın izlemeli gölgeleri deneyimleyecekler.

The Observer RTX

IamSp00n: Bir macera oyunu olarak sınıflandırılan Observer RTX’in dünyası yeraltının derinliklerinde başlıyor. Oyuncular çevresindeki yenilikleri keşfederken sıkıştıkları kasanın gizemlerini ortaya çıkarmaya çalışacak ve yolculukları boyunca dünyanın hikayesini ve Observer sakinlerinin kaderlerini öğrenecek.

Minecraft RTX hakkında

Geçen ay NVIDIA, Microsoft Studios ve Mojang, Windows 10 Bedrock Edition’da Minecraft RTX’i altı Minecraft haritasıyla birlikte beta olarak yayınladı.

RTX özellikli Minecraft, ışın izleme teknolojisinin gelilmiş bir versiyonu olan path tracing, yeni fiziksel tabanlı malzemeler ve NVIDIA DLSS 2.0 teknolojileriyle kullanıma sunuluyor. Bu teknolojiler, dünyanın en çok satan video oyunu Minecraft’ta yeni bir grafik kalitesi sunmak için bir araya getirildi.

Minecraft RTX İçin 5 Yeni Dünya Yayınlandı

Minecraft RTX İçin 5 Yeni Dünya Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

8 Yorum

  1. GTX de bu ayarları açar inşallah ama çok güzel çığır açmış resmen bu rtx olayı Minecraft tı neye çeviriyor ya yıllarca oynadığım ve sonra sıkıldığım bir oyunu yeniden sıkılmayacağım çok güzel grafikler yansılamalar vs vs şeyler yapmışlar ellerine sağlık ilerde inşallah bizimde bir rtx kartımız olur diyorum iyi günler diliyorum @teknodiot.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu