Minecraft Kodları ve Hileleri

Bugün sizlere Minecraft'a kullanabileceğiniz konsol kodlarını ve ne işe yaradıklarını anlatıyoruz. Detaylar makalemizde...

Abone Ol 

Minecraft hile kodları nelerdir? Son dönemlerin en çok popüler olan oyunlarından biri de Minecraft olarak karşımıza çıkıyor.

Piyasaya sürüldüğü ilk zamandan beri binlerce oyuncu bu oyuna sarmış durumda. Oldukça eğlenceli ve farklı bir ara yüzü bulunan Minecraft oyunu, size çocukluğunuzun Legoları ile yeniden oyun oynama fırsatı sunuyor da diyebiliriz.

İsterseniz yaratıcı mod ile isterseniz de hayatta kalma modunu tercih ederek oyuna girebilirsiniz. Aynı zamanda oyunu arkadaşlarınız ile birlikte online şekilde oynayabiliyorsunuz. Peki, Minecraft kodları hakkında bir fikriniz var mı? Güncel olarak belirteceğimiz bu kodlar sayesinde oyunda ufak hileler yapabilirsiniz. Böylece kendiniz için oyunu daha eğlenceli hale getirmiş olursunuz. Bakalım Minecraft hile kodları nelermiş, gelin birlikte göz atalım.

Minecraft Kodları ve Hileleri

Minecraft Hileleri

Minecraft Hileleri son zamanlarda arama motorlarında en çok sorulan konulardan biri olmuştur. Biz de sizler için güncel olan son Minecraft hilelerini ve kodlarını araştırdık. Aşağıda maddeler halinde Minecraft hile kodlarını bulabilirsiniz.

  • Tüm mobları öldürmek için – kill all mobs
  • Yaratıcı moda geçmek için – gamemod 1
  • Hayatta kalma moduna geçmek için – gamemod survival
  • Birini OP yapmak için – op isim
  • OP’yi kaldırmak için – deop isim

Yukarıda sizlere belirttiğimiz kodları kullanarak oyun içerisinde hakimiyeti elinize alabilirsiniz. Aslında buradan da anlaşılacağı üzere hileden daha çok oyunu kendinizin kurduğu bir oluşum ortaya çıkmış oluyor. Yukarıda belirttiğimiz OP kodunda isim olarak yazılan yere OP yapmak istediğiniz kişinin ismini girmeniz yeterlidir. Böylece işlemi sağlamış olursunuz. Tüm bu hileler ile daha çok eğlenmeniz için bir an önce kullanmaya başlamanızı tavsiye ederiz. Tabii öncesinde bu hileleri nasıl aktif hale getirmeniz konusunda sizlere bazı bilgilendirmeler yapmak isteriz.

Minecraft Hile Aktifleştirme

Minecraft hile aktifleştirme işlemi oldukça basit bir ara yüze sahip diyebiliriz. Böylece kısa sürede hile kodlarını girerek oyunu oynayabilirsiniz. Öncelikle bilgisayarınızdan oyuna girin. Giriş ekranına geldiğinizde ‘T’ tuşuna basmanız yeterli.

Göz atın:   Minecraft Premium Hesap: UcuzMinecraft.Com

Açılan ekranda beliren kısma ‘gamemod 1’ yazarak hileleri aktif hale getirmiş olursunuz. Sonrasında oyuna girerek hileleri ve kodları kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak belirtmeliyiz ki bu hileler ve kodları 1.8 sürümü ve üzerindekiler için geçerlidir.

Minecraft Kodları ve Hileleri

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

s

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu