Minecraft Earth Android Beta Sürümüne Kayıtlar Başladı! - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Minecraft Earth Android Beta Sürümüne Kayıtlar Başladı!

Minecraft Earth Android Beta Sürümüne Kayıtlar Başladı!

Microsoft, ilk Minecraft Earth beta sürümünü geçen ay uyumlu iOS cihazlarına açtı ve şimdi Android’e geliyor.

Yazılım üreticisi Android sürümü için kayıtları açtı ve Android 7 veya daha üst sürümü çalıştıran artırılmış bir gerçeklik (AR özellikli) destekleyen bir cihaza ihtiyacınız olacak. Telefonunuz ne kadar modern ve güçlü olursa, bu AR oyunu o kadar iyi çalıştıracak.

Minecraft Earth, Pokémon Go‘ ya benzeyen yeni bir AR oyunudur. Microsoft, Mojang geliştirme stüdyosu ile yeni oyunu inşa etmek için aylar harcadı. Oyuncular malzeme toplayabilecek ve arkadaşlarıyla dev Minecraft yapıları inşa edebilecekler. Microsoft’un amacı dünyayı Minecraft bloklarında ele almak.

Beta oyunu şu anda kaynakları toplamak ve el işi yapmakla sınırlı, ancak Microsoft belirlenmiş Minecraft alanlarında diğer oyuncularla etkileşime geçebileceğiniz macera modları eklemeyi planlıyor. Bir Minecraft’ın bir masada oturması ve arkadaşlarınız veya ailenizle bir şeyler inşa etmesi için yapı plakalarını kullanabilirsiniz. Bir başkasının kendi tabağınızda kullandığı her malzeme, binanızın bir parçası olacak, bu nedenle bir telefonun kamerasıyla görüntülenebilecek dev yapılar oluşturmak için ortak bir çalışma yapabileceksiniz.

Microsoft şu anda oyun genişlemeden önce temelleri test ediyor. Android’ de oyun oynamak ilginizi çekiyorsa, Minecraft Earth beta sitesinden kaydolabilirsiniz. Gelecek hafta cihazlarda mevcut olması planlanıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


LG’nin K Serisi’nin Yeni Modeli Satışa Sunuluyor!

Hüseyin Ceylan

UFO ile Çarpışan Uçak!

Buğra Noyan

En Çok Hangi Android Sürümü Kullanılıyor?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.