Tiktok Takipçi Satın Al

Minecraft Dungeons’ın Büyük DLC’si Jungle Awakens Temmuz Ayında Geliyor

Minecraft Dungeons’un iki DLC paketinin ilki Temmuz ayında piyasaya sürülecek.

Jungle Awakens oyuncuların büyük kötüleri yenmek ve içindeki hazineleri ortaya çıkarmak için tehlikeli bir ormanda yollarını bulmasına izin veriyor. Jungle Awakens isimli ilk büyük DLC’si haziran ayında oyuncularla buluşacak. Minecraft Dungeons ilk büyük DLC’sini alacak.


Jungle Awakens DLC ayrıca Leapleaf, Jungle Zombie ve Poison Quill Vine’ı da tanıtacak. Minecraft blogu, “sosyal becerilerinin eksik olduğunu, bu yüzden araçlarınızı güçlendirdiğini” söylüyor.

Jungle Awakens DLC’si geliyor

Minecraft Dungeons şimdi Xbox One, Windows 10 PC’lerde ve konsol için Xbox Game Pass, PC ve Ultimate için de bulunuyor. Oyunun çıkmasının üstünden henüz çok kısa bir zaman geçmiş olsa da geliştirici ekip oyun üzerinde sıkı bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Minecraft Dungeons'ın Büyük DLC'si Jungle Awakens Temmuz Ayında Geliyor

Ekip, yayınlanan blog yazısında oyuna oldukça iyi tepkiler geldiğini ve oyunla ilgili daha fazla içeriğin geleceğini söyledi. Bu konuda oyun için yayınlanan ilk büyük DLC ise temmuz ayında yayınlanacak olan Jungle Awakens olacak.

Game Pass kullanıcısı değilseniz , Minecraft Dungeons’un temel sürümünün 19,99 dolar karşılığında satıldığını göreceksiniz. Oyun şu anda PC ve Xbox One için 56,25 TL’den, PlayStation 4 için 84 TL’den, Nintendo Switch için ise 19,99 dolardan satışa çıktı.

Peki DLC  Nedir? 

Minecraft Dungeons'ın Büyük DLC'si Jungle Awakens Temmuz Ayında Geliyor

Minecraft Dungeons'ın Büyük DLC'si Jungle Awakens Temmuz Ayında Geliyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu