Microsoft’un Yeni Surface Pen'i Kablosuz Şarj Olacak Gibi Görünüyor - TeknoDiot.com

Microsoft’un Yeni Surface Pen’i Kablosuz Şarj Olacak Gibi Görünüyor

Abone Ol 

Microsoft’ un 2 Ekim’ deki yıllık sonbahar donanım etkinliğinde duyurulması beklenen Microsoft’un Surface Pen’ inin güncellenmiş bir sürümü kablosuz şarj ile gelebilir.

takipçi satın al
takipçi satın al

Kalem için bir FCC dosyalaması, kalemin mevcut modelinde olduğu gibi AAAA pilleri olmadan kullanılmasına izin veren, kalemin dahili bir güç kaynağına sahip olabileceği ihtimaline işaret eden bir “şarj bobini” anlamına geliyor.

İPad Pro’nun yan tarafına manyetik olarak tutturularak şarj olan Apple Pencil 2, benzer bir şarj bobinini kullanıyor. Aşağıdaki fotoğrafta iFixit teardown sayfasından kontrol edebilirsiniz. Surface Pen, halihazırda şarj etmeden de olsa, Surface dizüstü bilgisayarlarına manyetik olarak tutturulmuş durumda, bu yüzden umarım bu FCC dosyalaması, geleceğin bir işaretidir.

Microsoft’un Yeni Surface Pen'i Kablosuz Şarj Olacak Gibi Görünüyor

Göz atın:   Nubia Red Magic 3S AnTuTu Sonuçları Dikkat Çekiyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu