Microsoft'un Telefon Servisi Geliyor - TeknoDiot.com

Microsoft’un Telefon Servisi Geliyor

Abone Ol 

Microsoft’un Telefon servisi, Galaxy Note 10’ un yayınlanmasından yalnızca birkaç gün sonra hizmetinizde.

takipçi satın al
takipçi satın al

Microsoft’ un Android telefonlarını Windows’ a bağlamasına yardımcı olan yeni telefon servisiniz, bugün kullanıcılar için çalışmayı durdurdu. Microsoft, hizmet kesintisi sayfasını “Telefonunuzda uygulamanız için bağlantı sorunlarına neden olan bir sorun tespit ettik.” açıklamasını yaptı. Uygulamayı kullanırken ” Kullanıcılar “bağlanamıyor” veya diğer hata başlıklarını alabilirler. Sorunun nedenini belirlemek ve bir iyileştirme planı geliştirmek için aktif olarak araştırma yapıyoruz. ” Şeklinde açıklamalar da yapıldı.

Microsoft'un Telefon Servisi Geliyor

Kesinti zamanlaması, Telefonunuz şirketin Samsung ile olan yeni ortaklığının büyük bir parçası olduğu için özellikle Microsoft için talihsiz oldu. Yeni Galaxy Note 10, geçen hafta satışa sunulan ahizede yerleşik olarak bulunan “Link to PC” olarak adlandırılan telefonunuzun benzersiz bir versiyonuyla birlikte geliyor. Telefonunuz Not 10′ da ve diğer cihazlarda en az yedi saattir çalışmıyor.

Telefonunuz çalıştığında, Android kullanıcılarının telefon ekranlarını metin mesajları, fotoğraflar ve bildirimlerle birlikte Windows 10 PC’ ye yansıtmalarını sağlar. Ekran yansıtma en etkileyici kısımdır, çünkü Not 10′ u Telefon uygulamanızdan tamamen kontrol edebilir ve Android uygulamaları başlatabilir ve çalıştırabilirsiniz. Microsoft’un aynı ekran yansıtma işlevini önümüzdeki aylarda daha fazla el cihazına getirmesi bekleniyor, ancak şu anda Galaxy Note 10′ a özel.

Göz atın:   Microsoft, Outlook ile Gmail Entegrasyonunu Test Ediyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu