TeknoDiot.com
   
     

Microsoft, Windows 10’a İnternet Kurtarma Özelliği Getiriyor!

Microsoft, Windows 10'a İnternet Kurtarma Özelliği Getiriyor! İnternet Haberleri Teknoloji Haberleri Windows Haberleri

İnternet yaşı sayesinde, yazılım çoğunlukla dijital olarak indirilir ve burada yanlışlıkla silinirse, yükleme diskini aramak için dosyalarınızı taramanıza gerek kalmaz.

Bunun yerine, tek yapmanız gereken geliştiricinin web sitesinden tekrar indirmek. Ancak, Windows 10 yeniden yükleme söz konusu olduğunda, biraz zorlaştığı yer burasıdır.

Ancak iyi haber şu ki, Microsoft sonunda Windows 10 bilgisayarlarına internet kurtarma getirecek. Bu, yeni bir Windows 10 yüklemesine ihtiyaç duymanız durumunda, buluttan indirebilirsiniz. Bu bir bölümü, üçüncü taraf araçlarını, USB anahtarını veya gerçek yükleme diskini içeren mevcut yöntemlere karşıdır.

Microsoft, Windows 10'a İnternet Kurtarma Özelliği Getiriyor! İnternet Haberleri Teknoloji Haberleri Windows Haberleri

Microsoft’un, bilgisayarların yüzey serisi için benzer bir geri yükleme özelliği sunduğunu not etmeliyiz, ancak şimdi bunları yüzeysel olmayan aygıtlara genişletecekler. Ancak, Microsoft’un belirttiği gibi, bu özellik henüz mevcut değil. İçeriden Insider sürümünde ancak henüz aktif değil, bu yüzden Insider programına katılsanız bile deneyemezsiniz.

Ancak, Apple kullanıcılarının yıllardır sahip olduğu bir özellik olduğu için dört gözle bekleyecek bir şey olmalı, bu nedenle Microsoft’un Windows platformuna getirme zamanı geldi.