Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft Surface Pro 8, Piyasaya Sürülmeden Sızdırıldı

Surface Pro 8, piyasaya sürülmeden önce sızdırıyor: 120Hz ekran ve 2 Thunderbolt bağlantı noktasına sahip olacak.

Microsoft’un 22 Eylül Surface donanım etkinliğine günler kala, Surface Pro 8’in bazı önemli özellikleri sızdırıldı.


Görünüşe göre, bu bir perakende listesi olabilir ve büyük olasılıkla Surface Pro 8‘dir. Bunu sızdıran tweet, ince çerçeveli 13 inç 120Hz ekran ve iki yıldırım bağlantı noktası olacağını doğruluyor.

Surface Pro 8’in USB-A bağlantı noktaları olmadan gönderilebileceği zaten tahmin ediliyordu ve bu sızıntılara inanılırsa, cihazın çok yönlülüğünü artıran bir USB-C ve Thunderbolt kombinasyonunu cihazda göreceğiz.

Sızıntı, cihazın Windows 11’in çalıştığını ortaya çıkarmak için devam ediyor ve bu sürpriz olmamalı. Ayrıca Surface Laptop 4 , Surface Pro X ve Surface Pro 7 Plus’ta olduğu gibi değiştirilebilir SSD’ler olacak ve gerektiğinde sürücüleri değiştirmek için daha fazla esneklik sağlayacak.

22 Eylül için planlanan Surface donanımında Microsoft’un Surface Pro 8 , Surface Go 3 , Surface Book 4 , güncellenmiş bir Surface Pro X ve Android destekli Surface Duo 2’yi tanıtmasını bekliyoruz .

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu