Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft Surface Laptop 3, 15 İnçlik Bir Modelde Gelebilir!

Bugüne kadar 13,5 inçten daha büyük bir Microsoft dizüstü bilgisayarı istiyorsanız Surface Book 2 satın almanız gerekiyordu.

Yakında  geniş bir ekrana sahip laptop elde etmek için çok fazla harcama yapmanız gerekmeyebilir. WinFuture, Microsoft’un 2 Ekim etkinliğinde bir sonraki Surface Laptop’un 15 inçlik yeni dizüstü bilgisayarını tanıtacağını iddia ediyor. Ayrıntıların çoğu şimdilik mevcut değildir. Microsoft Surface görüntü oranı 3:2 olması bekleniyor. Microsoft gelecek ay New York’ta düzenlenmesi planlanan etkinlikte Surface Book 3 modelini tanıtması beklenmiyor.

Microsoft Surface Laptop 3, 15 İnçlik Bir Modelde Gelebilir!


Medya toplantısında daha fazla çarpıcı bilgiler olabilir. Verge, yeni çip seçeneğinin 15 inç sistemde 13,5 inç modelinde de mevcut olup olmadığından emin değiliz. Etkinlikte AMD destekli bir Surface Laptop 3 (her türden ilk AMD tabanlı laptop) bekleniyor.

2 Ekim sunumunda, güncellenmiş bir Surface Pro, Qualcomm Snapdragon tabanlı bir sistem ve çift ekranlı bir Surface için bir teaser dahil olmak üzere bir çok çeşitli cihazlar bulunabilir. Microsoft için radikal bir değişim olmayacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu