Microsoft Surface Laptop 3, 15 İnçlik Bir Modelde Gelebilir!

Abone Ol 

Bugüne kadar 13,5 inçten daha büyük bir Microsoft dizüstü bilgisayarı istiyorsanız Surface Book 2 satın almanız gerekiyordu.

Yakında  geniş bir ekrana sahip laptop elde etmek için çok fazla harcama yapmanız gerekmeyebilir. WinFuture, Microsoft’un 2 Ekim etkinliğinde bir sonraki Surface Laptop’un 15 inçlik yeni dizüstü bilgisayarını tanıtacağını iddia ediyor. Ayrıntıların çoğu şimdilik mevcut değildir. Microsoft Surface görüntü oranı 3:2 olması bekleniyor. Microsoft gelecek ay New York’ta düzenlenmesi planlanan etkinlikte Surface Book 3 modelini tanıtması beklenmiyor.

Microsoft Surface Laptop 3, 15 İnçlik Bir Modelde Gelebilir!

Medya toplantısında daha fazla çarpıcı bilgiler olabilir. Verge, yeni çip seçeneğinin 15 inç sistemde 13,5 inç modelinde de mevcut olup olmadığından emin değiliz. Etkinlikte AMD destekli bir Surface Laptop 3 (her türden ilk AMD tabanlı laptop) bekleniyor.

2 Ekim sunumunda, güncellenmiş bir Surface Pro, Qualcomm Snapdragon tabanlı bir sistem ve çift ekranlı bir Surface için bir teaser dahil olmak üzere bir çok çeşitli cihazlar bulunabilir. Microsoft için radikal bir değişim olmayacak.

Göz atın:   Qualcomm, NVIDIA'nın ARM'i Satın Almasına Kesinlikle Karşı Çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu