Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft Office İçin Karanlık Modu Geliyor!

Geçen yıl, Microsoft’un Outlook uygulaması için karanlık bir modda çalışabileceğini söylenildi. Daha geçen ay, yaklaşmakta olan karanlık modun işleyicileri sızdırılmış ve şimdi karanlık modun hayranı olanlar için, Microsoft’un karanlık modun iOS’ta ve Android’te Office ve Outlook uygulamalarına geleceğini onayladığını öğrenmekten memnun olacaksınız.

Medium’da yayınlanan bir yazıya göre, Microsoft Office’in tasarım müdürü Jon Friedman, “Bir şirketler arası tasarım işbirliği, Dark Mode’u daha geniş M365 ürün grubuna sorunsuz bir şekilde getirmemizi sağlıyor ve bugün Outlook’taki Dark Mode’un ilk başlangıcını işaret ediyor yalnızca iOS ve Android için ve ayrıca Office.com için! iOS 13’ün piyasaya sürülmesi bu yayını mobil üzerinden Word, Excel, OneNote, PowerPoint, SharePoint, OneDrive, Planner ve Yapılacaklar’a genişletecek. ” dedi.


Ancak, sadece aydınlık ve karanlık bir tema arasında geçiş yapmakla ilgili olmayacak. Friedman’a göre, karanlık modun özelliklerinden biri olarak pil ömrünü koruma potansiyeline sahip. Bu, özellikle AMOLED ekranlarla kullanıldığında geçerlidir (Google da bunu onaylamıştır). Gelecekteki güncellemelerde, kullanıcıların tercihleri, uygulamanın otomatik olarak modlar arasında geçiş yapmasını sağlayacak şekilde ayarlayabildiğini de ekliyor.

Karanlık modun henüz tüm uygulamalar için uygun olmadığını unutmayın. Friedman’ın belirttiği gibi, Office uygulamalarının çoğunluğu yalnızca önümüzdeki ay içinde beklenecek olan iOS 13’ün piyasaya sürülmesiyle kararmaya başlayacaktır, bu yüzden muhtemelen çok fazla beklememiz gerekmeyecektir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu