bayigram.com

Microsoft Kablosuz Şarj Cihazı FCC’den Sertifikasını Aldı!

Microsoft’un New York etkinliği 6 saatten daha kısa bir süre sonra başlayacak, etkinlik Redmond merkezli şirketin son 12 aydır ne üzerinde çalıştığını gözler önüne çıkaracak

Piyasaya sürülecek olan ürünlerin bir kısmını zaten bilmemize rağmen, henüz bilmediğimiz başka Microsoft ürünleri de var. Bunların bir tanesi Kablosuz Şarj Cihazının FCC tarafından onaylanmış olduğunu.


Microsoft Kablosuz şarj cihazı 1915 modeline ve 5Vdc, 200mA güç kaynağına sahiptir. Maksimum 300mW güç çıkışına ve NFC FPC loop antenine bulunuyor. Açıklamada ayrıca C tipi kabloya sahip bir USB olduğundan ve 162.9 x 17 x 9.9 mm boyutlarında olduğu belirtiliyor.

Microsoft Kablosuz Şarj Cihazı FCC'den Sertifikasını Aldı!

WinCentral, şarj cihazının üç modda çalıştığını bildirdi. %10 yük ile şarj, %50 yük ile şarj ve tam yük ile şarj. Ayrıca kablosuz şarj cihazının Dizüstü Bilgisayar şarjını desteklediği ancak Surface için tasarlanmadığını da bildirdiler.

Microsoft’un yeni dizüstü bilgisayarlarından hangisinin kablosuz şarjı destekleyeceğini bilmiyoruz. Ancak bugün daha sonra desteklemesi için açılacağı ayarlanan çift ekranlı Surface olabileceğini düşünüyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu