Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft Flight Simulator 2020’nin Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Microsoft tarafından geliştirilen popüler uçak simulatör oyunu Flight Simulator 2020’nin fiyatı belli oldu.

Microsoft Flight Simulator 2020 için Türkiye fiyatı belli oldu. Üç farklı sürüm ile gelen oyun şu anda ön siparişe açılmış durumda.


Prepar3D ve X-Plane 11 gibi yapımlar son dönemde popülerlik kazanmayı başarmış olsa da, uçuş simülatörü denildiğinde 1982 yılında ilk sürümü yayınlanan yıllarca güncellenen Microsoft Flight Simulator akıllara kazınmış durumda.

Microsoft Flight Simulator 2020’nin PC çıkış tarihi ve Türkiye fiyatları açıklandı

Microsoft Flight Simulator 2020'nin Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Microsoft Flight Simulator 2020, 18 Ağustos tarihinde oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Şu anda ön siparişte olan oyuna Microsoft Store üzerinden erişebiliyorsunuz. Başta da dediğimiz üzere 3 farklı sürüm ile gelecek olan oyunun detayları ise şöyle;

Ülkemzide 350 TL‘lik standart sürümde çok detaylı tasarlanmış 20 uçak ve 30 havalimanı mevcut. Bu sürüme PC için Game Pass (Aylık abonelik paketi) üzerinden elde edilebiliyor. Bu da çoğu kişi için en mantıklısı olarak görünüyor.

Game Pass’e dahil olmayan 550 TL‘lik Deluxe Edition sürümde standart pakete ek olarak 5 ek uçak ve 5 ek havalimanı yer veriliyor. Tam 725 TL‘lik Premium Deluxe Edition sürümünde ise bizleri yukarıdakilere ek olarak 10 ek uçak ve 10 ek havalimanı sunuluyor. Son olarak oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Microsoft Flight Simulator 2020 fiyatı

  • Standart sürüm: 350 TL
  • Deluxe sürüm: 550 TL
  • Premium Deluxe sürüm: 725 TL

Microsoft Flight Simulator 2020'nin Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Microsoft Flight Simulator 2020'nin Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu