Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung PlayGalaxy Link Beta Sürümü Yayınlandı!

Samsung, Galaxy Note 10+ kullanıcıları için yeni bir yayın hizmeti PlayGalaxy Link ‘i başlattı.

Kullanıcılar akıllı telefonlarındaki PC oyununu bu uygulama üzerinden devam ettirebilir ve daha iyi bir oyun deneyimi için kablolu veya Bluetooth özellikli kontrol cihazlarını cihazlarına bağlayabilir.


Galaxy Note10 kullanıcıları hem PC’de hem de akıllı telefonda PlayGalaxy Link uygulamasını, playgalaxy.com adresinden yükleyerek kurmalıdır. Kullanıcıların Samsung hesaplarıyla PlayGalaxy Link’e giriş yapmaları gerekir; uygulama PC’lerini ve yüklü oyunları otomatik olarak arar.

Samsung PlayGalaxy Link yayında

Bir sonraki adımda, uygulama Note10 akıllı telefona kurulmalı ve Wi-Fi veya mobil veriler (4G / 5G) kullanılarak PC’leri ve kontrol cihazlarıyla (gerekirse) bir bağlantı kurulmalıdır. Tamamlandıktan sonra, kullanıcılar oyunda kaldıkları yerden devam edebilirler. Ayrıca, PC açıldığında, kullanıcılar PC oyunlarını dışarıdan bir mobil ağ üzerinden oynamak için her zaman erişebilirler.

Uygulama, kullanıcılara röle sunucusu olmadan daha iyi performans için basitlik sağlayan bir P2P bağlantısıyla tasarlanmıştır ve ayrıca zayıf ağ ortamlarında bile daha iyi bağlantı sağlamak için Adaptive FPS’yi kullanır.

Samsung PlayGalaxy Link Beta Sürümü Yayınlandı!

Samsung, pürüzsüz bir oyun deneyimi için önerilen bilgisayar özelliklerini de listeler. Önerilen bilgisayar özellikleri arasında Intel Core i5 veya daha yüksek işlemci, NVIDIA GTX 1060+ / AMD Radeon RX550 + GPU, 8GB DDR4 RAM, 50GB veya daha fazla depolama alanı, 1GB bant genişliği ve Windows 10 işletim sistemi bulunur.

PlayGalaxy Link Beta artık Güney Kore, ABD, İngiltere, Kanada, İtalya, Hollanda, Fransa, Singapur ve Rusya’da mevcuttur. Galaxy Note10’a ek olarak, Galaxy S10 sahipleri şimdi PlayGalaxy Link’e erişmek için MR yazılım güncellemesini indirebilir ve güncelleme Aralık 2019’un başlarında Galaxy Fold, Galaxy S9, Galaxy Note9 ve Galaxy A90’a gelecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu