Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft, Clipchamp Bulut Video Düzenleyicisini Satın Aldı

Microsoft, bir web uygulamasının basitliğini, grafik işleme birimi (GPU) hızlandırmalı bir bilgisayarın tam bilgi işlem gücünü kullanarak video işleme yeteneğiyle birleştiren bir tarayıcı içi video oluşturma ve düzenleme deneyimi olan Clipchamp’ı satın aldığını duyurdu. eskiden geleneksel video uygulamalarıyla sınırlıydı.


Clipchamp’ın şablon odaklı, görev odaklı kullanıcı deneyimi, herkese yaratabilecekleri güveni verir. Zengin filtreler, stiller, geçişler ve stok medya kitaplığı ile çok kanallı bir ses ve video birleştirme düzenleyicisinin gücü bir araya geldiğinde, herkese tam olarak istediklerini oluşturmak için ihtiyaç duydukları ince kontrolü ve gerekirse sanatsal yardımı sağlar. hızlı ve güvenle.

Hikayenizi bitirdikten sonra, Clipchamp sosyal medya için oluşturulduğundan, tüm popüler sosyal ağlar için çıktı stilleri ve en boy oranları sunduğundan onu paylaşmanıza yardımcı olur.

Microsoft, aracın Microsoft 365’in bir parçası olmasını amaçlıyor. Şirket, küçük işletme sahipleri, pazarlamacılar, etkileyiciler, öğrenciler, eğitimciler, aileler ve her türden bilgi çalışanının minimum çabayla harika videolar oluşturma yeteneğine ve 10 saniyelik sosyal medya reklamı, 2 dakikalık bir ürün konuşması veya 20 dakikalık eğitici bir video, Clipchamp ve Microsoft ihtiyacınız olan araçları ve deneyimi sağlayacaktır.

Her iki şirkette satın alma konusundaki anlaşmanın şartları açıklanmadı. Clipchamp’in 17 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı var. Araçlarına buradan göz atın.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu