Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft’un Bu Uygulaması Artık iOS ve Android’de Mevcut

Microsoft Aile Güvenliği artık iOS ve Android’de mevcut.

Microsoft bugün iOS ve Android cihazlar için Microsoft Aile Güvenliği uygulamasının genel kullanılabilirliğini duyurdu.


Microsoft Aile Güvenliği uygulaması, ailenizi dijital ve fiziksel güvenlikle korumaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bu yeni uygulama, ekran zamanı ve içerik filtreleri gibi platformlar arası dijital güvenliği, sevdiklerinizi güvende tutmaya yardımcı olmak için konum paylaşımıyla bir araya getiriyor. Bu yeni uygulama hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Beta aşamasından gelen kullanıcı geri bildirimlerine dayanarak, Microsoft Family Safety uygulaması aşağıdaki geliştirmelere sahiptir.

Microsoft'un Bu Uygulaması Artık iOS ve Android'de Mevcut

  • Belirli uygulamaları engellemek veya engellemelerini kaldırmak için yeni bir özellik ekledik.
  • Tasarımlarımızı daha erişilebilir ve kapsayıcı olacak şekilde güncelledik (yani, az gören kullanıcılara yardımcı olmak için gelişmiş görsel kontrast ve ekran okuyucu kullanıcıları için ek bağlam sağladık).
  • Ebeveynlerin ekran süresi isteklerine hızlı bir şekilde yanıt vermeleri için daha fazla zaman seçeneği ekledik (yani artık 15 dakika, 30 dakika, 1 saat, 2 saat veya 3 saat daha fazla ekran süresi ekleyebilirsiniz).
  • Birden fazla aile üyesinin aynı yerde olduğunu görmek için konum kümeleme ekledik (örneğin, birden fazla kişi bir yerde olduğunda 4 kişinin olduğunu görebilir ve kim olduğunu görmek için yakınlaşabilirsiniz).

Önümüzdeki aylarda Microsoft aşağıdaki iki premium özelliği ekleyecek

  • Sürüş davranışıyla ilgili bilgilerle direksiyonun arkasında daha iyi alışkanlıklar oluşturmaya yardımcı olmak için güvenliği artırın
  • Bir aile üyesi belirli bir yere geldiğinde veya yola çıktığında sizi bilgilendirmek için konum uyarıları. Ayrıca iPhone’larda ekran süresi ve içerik filtreleri ayarlamak için dijital güvenlik özelliklerini iOS’a getirmek için çalışıyorlar

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu