Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy Note 10 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Samsung, ay ki Galaxy Note 10 ve Note 10+ için Android güvenlik yamasını yayınladı.

Samsung Galaxy Tab S4 ve Galaxy S10 serisi için Kasım ayında yapılan güncellemeyi yayınladı. Galaxy S10 gibi, Note 10 ve Note 10+ da İsviçre’de güncelleme alıyor.


Ancak güncelleme dün yayınlanan bir güncelleme ile Galaxy S10 serisine gelen ön kamera için yavaş bir hareket modu içermiyor.

Galaxy Note 10 yeni güncelleme

Ancak, bu güncellemede yeni bir özellik bulunmamasına şaşmamalıyız. Yapı numarası N97 * FXXS1ASJG ve ‘XX’ harfinden sonra ‘S’ harfi bunun sadece bir güvenlik güncellemesi olduğunu gösteriyor.

Yeni işlevler ekleyen veya güvenlik düzeltme eki dışındaki şeyleri değiştiren güncelleştirmelerde genellikle bu konumda bir ‘U’ bulunur. Ayrıca, Galaxy S10 ailesinin çoğunlukla Galaxy Note 10’da zaten var olan özelliklere sahip olduğunu belirtmekte fayda var, bu yüzden Galaxy Note 10 sahiplerinin Android 10 ve One UI 2.0 güncellemelerini cihazlarında yeni özellikler görmesini beklemek zorunda kalacaklar.

Galaxy Note 10 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu