Tiktok Takipçi Satın Al

3.4 Milyar Dolarlık BTC’ye Sahip Michael Saylor, Elon Musk’ı Tebrik Etti

Bugünkü değeriyle 3,4 milyar dolar BTC’yi elinde bulunduran MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, BTC alımı için tebrik etti.


Elon Musk, Tesla’nın 1,5 milyar dolarlık Bitcoin satın almasının hemen ardından Michael Saylor tarafından “tebrik edildi”.

Elektrikli otomobil üreticisi, bugünden itibaren 37.000’den fazla Bitcoin satın aldı. Ve firmanın CEO’su kurumsal bir Bitcoin boğası tarafından tebrik ediliyor.

Tebrikler Musk!

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor mutlu bir adam. Bitcoin dönüşümü, geçen yıl büyük ölçüde şirketinin hazinesi ve kişisel hesaplar için küçük bir kısım olmak üzere, bir milyar doların üzerinde varlığa ulaştı.

Geçen hafta Bitcoin davasını güçlü bir şekilde vaaz ediyordu. Saylor, bunu küresel enflasyona, kasvetli bir ekonomiye ve tahviller ve hisse senetleri gibi geleneksel varlık sınıflarında düşen getirilere karşı nihai koruma olarak görüyor.

Bugün Saylor , geçtiğimiz hafta Dogecoin mem coin’in acımasız tweet’lerinin ortasında son bir gelişmenin ardından bugün neredeyse interneti kırmasından dakikalar sonra Elon Musk’a saygılarını sundu.

CryptoSlate’in bu sabah bildirdiğine göre, Musk başkanlığındaki elektrikli otomobil üreticisi Tesla, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yapılan bir dosyaya göre, geçtiğimiz aylarda 1,5 milyar doların üzerinde Bitcoin satın aldığı bulundu.

Tesla’nın K-10 Formunu okuyarak, “Bu politika kapsamında Bitcoin’e toplamda 1,50 milyar dolar yatırım yaptık,” Tesla’nın nakit getirisini daha da çeşitlendirip maksimize edeceğini ve “yeterli işletme likiditesini” sürdürmesi gerekmediğini belirten bir politika değişikliğine atıfta bulundu.

Firma ve Musk, Saylor tarafından Bitcoin tarafında bir çeşit karşılama aldı. “Bilançolarına Bitcoin ekledikleri için Elon Musk ve Tesla’ya tebrikler ve teşekkür ederiz. Bu liderlikten tüm dünya yararlanacak ”diye tweet atarak, bu hareketin Tesla’nın izinden giden diğer birçok şirket için bir kapı olduğunu öne sürdü.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu