Tiktok Takipçi Satın Al

Metin2 PvP Serverler Hakkında Bilgi

Teknoloji hızla gelişirken biliyorsunuz ki beraberinde yeni oyunları da getiriyor. Size bahsedeceğim oyunun ismi Metin2. Oyunun temel amacına gelecek olursak, kendine uygun olan karakterlerden bir tane seçip oyuna giriyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra karakterinizi kasıp geliştiriyorsunuz. Ne kadar çok level alırsanız o kadar çok üst seviyedeki eşyaları envanterinize alıp donanım sağlayabiliyorsunuz. Metin2 oyunu online olduğu için farklı insanlar ile kıyasıya rekabet edebiliyorsunuz. 2005 da yayın hayatına giren oyunun metin2 pvp sunucuları da açılmaya başladı. Metin2 pvp serverler oldukça rağbet gördü.

Daha kolay oynayın!


metin2 pvp serverin kurulma amacına gelecek olursak eğer, gerçek Metin2 ile aynı, fakat oyunu daha kolay şekilde oynayabiliyorsunuz. Sürekli aynı seviyede kalmak yerine daha hızlı şekilde level alıp yeni maceralara katılabiliyorsunuz. Oyunu az çok bilen kullanıcılar fazla zorlanmadan karakterini en iyi şekilde geliştirebilir. Özellikle oynayacağınız pvp oyununa güvenmeniz gerekir. Neden diye soracak olursanız günümüzde pek çok kişi metin2 pvp server açıp belli bir süre sonra kapatıyor. Nihayetinde sizin de vermiş olduğunuz emekler boşa gidiyor. Bu yüzden yeni bir servere başlarken son derece seçici olmalısınız. Metin2 oyun karakterleri dörde ayrılıyor. Savaşçı, sura, ninja ve şaman. Her karakterin kendine özel yeteneği ve savaş stratejisi var. Siz eğer kendinize uygun karakteri seçmezseniz oyunda kolayca yenilirsiniz.

Hızlı gelişin!

Normal metin2 sunucularında 30 adet server varken metin2 pvp serverlerde sadece 1 sunucu olabiliyor. Oyuncu sayısı diğer oyunlara göre daha düşük olduğu zaman pazardaki item yani eşyaların fiyatları daha makul seviyede olacaktır. Herkes istediği itemi alıp doyasıya rekabetin tadına varacaktır.

Metin2 nasıl bir oyun diye sorarsak, yılların eskitemediği gün geçtikçe popülerliğini arttıran bir oyundur. Bir çok genç bu oyun için 24 saat bilgisayar başından kalkmıyor. Türkiye’nin en iyi metin2 pvp serverler tanıtım sitesi en.iyiliste.net de en iyi oyunları bulabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu