TeknoDiot
     
     
     

Metin 2 PvP Serverlar

Metin 2 PvP Serverlar

Metin2’nin yıllara meydan okuyan bir mmorpg oyunu olduğunu hepimiz biliyoruz. Metin2 oyununun yanında bir çok mmo oyunu olsa da metin2 tartışmasız bir şekilde en çok oynanan mmo oyunuydu zamanında.

Yeni oyunların çıkmasıyla beraber popülerliğini yitirmesine rağmen yapılan yeni yatırımlar ile oyun hala ayakta. Yapılan yeni yatırımlara en güzel örnek olarak metin2’nin steam’e gelmesini gösterebiliriz. Knight’ın ardından metin2’nin steam’e gelmesiyle beraber bir çok oyuncu oyuna geri dönüş yapmıştı. Steam’den sonra oyunun hala oynanmasının en büyük sebeplerinden biri de metin2 pvp serverlar.

Farklı farklı özelliklerle açılan bu serverlar oyunculara istedikleri tarzda eğlence sunabiliyorlar. Emek serverların yanı sıra pvp serverlar sunabiliyorlar, bu yüzden fazla emek harcamayıp sadece pvp yapıp zevkine oynamak isteyen oyuncular pvp serverları diğer bir adıyla wslik serverları oynuyorlar. Diğer yandan emek harcayıp ciddi bir oyun oynamak isteyen oyuncular wslik serverlar yerine emek serverları tercih ediyorlar. Bunların dışında editli serverlar ve editsiz serverlar da bulunmakta. Kısacası metin2 pvp oynamak isteyen herkes kendine göre bir server bulabiliyor rahatlıkla. Oyuncuların isteğine göre açılmış yüzlerce server bulunuyor. Tabi yüzlerce server bulunması her zaman iyi bir şey değil. Bu kadar çok server açılması , serverların bu kadar çok olması , oyuncuları bölüyor ve bir çok server oyuncusuzluktan dolayı ilk haftalardan kapanıyor. Haliyle emek serverlarda oynayıp , emek – zaman harcayan bir çok oyuncunun emekleri boşa gidiyor , oyunu indirdikleri içinde pişman oluyorlar. Bu tür pişmanlıklar yaşamamak için oyunun ne derece reklamlarının yapıldığı , gm ekibinin usta olup olmadığını oyuncuların yeterince araştırması gerekiyor. Metin2 pvp serverları açmak kolay olsa da yönetmesi gerçekten zordur. Metin2 pvp oyuncularının şikayetleriyle uğraşmak , sıkıntılarına çözüm olmak gerçekten zor bir iştir. Bu işin altından herkes kalkamaz bu yüzden serverı açan kişinin profesyonel olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Serverı açan kişiler profesyonelse , serverı kuran şirketler bilindikse bundan sonra oyuna başlamalısınız.
Bunların yanı sıra , oyuncu oranını kestirebilmek için serverların sosyal medya hesaplarına bakabilirsiniz eğer çok az kişi beğenmişsse , muhtemelen çok az kişi oyuna başlayacaktır. Tabi beğeni sayısının fake olabileceğini de unutmayın. Bu yüzden sadece beğeni sayısına bakıp geçmeyin , gönderilere yapılan beğenilere ve özellikle yorumlara bakmayı unutmayın. Yorum sayısı çok olan serverların oyuncu sayısı da kesinlikle çok olacaktır çünkü bunun sahtesini yapmak neredeyse imkansızdır. Tüm bu kriterleri gözden geçirdikten sonra serverlara başlamanız sizin için daha iyi olacaktır. Hem vaktiniz hem paranız hemde şu sıralar değerli olan adil kullanım kotanız bu kriterlere göre başladığınız serverlar da muhtelemen boşa gitmeyecektir. Bu yüzden bunlara dikkat etmeniz son derece önemlidir. Tüm metin2 oyuncularına güzel – eğlenceli oyunlar dileriz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Vestel, Heyecan Garantili Standıyla GameX’te

Buğra Noyan

Versatil Kalem Çeşitleri

TeknoDiot Bey

Apple Arcade Türkiye Fiyatı Dudak Uçuklatıyor!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.