«
  1. Ana sayfa
  2. e-Spor Haberleri
  3. Mesut Özil, e-Spor Takımı Kurdu!

Mesut Özil, e-Spor Takımı Kurdu!

Mesut Özil, e-Spor Takımı Kurdu!

Zamanında Real Madrid başta olmak üzere birçok büyük kulüpte ter döken Türk asıllı ünlü futbolcu Mesut Özil kendi e-Spor takımını kurdu.

Mesut Özil, Twitter hesabından e-Spor takımının duyurusunu yapmıştı. e-Spor takımı olarak ilk FIFA oyunu üzerine bir takım kurduğunun altını çizelim. Yani şuanlık takım FIFA oyunu üzerine kurulu. Mesut Özil’in e-Spor takımının ismi ise “Team Ozil” olarak belirlendi.

Mesut Özil, FIFA 19 için özel bir e-Spor takımı kurmaya hazırlanıyor. Şu an için Arsenal takımında büyük işler başaran ve dünya çapında oldukça tanınan ve başarılı bir futbolcu olan Mesut Özil, Almanya milli takımını bıraktıktan sonra oldukça farklı kararlar olarak kariyerini bambaşka bir yere getiriyor.

Mesut Özil, e-Spor Takımı Kurdu!

Takımın duyurusundan sonra birçok FIFA oyuncusu ile görüşmeler sağlıyor. Suudi Arabistanlı oyuncu Mosad “Msdossary” Aldossary ile şimdiden görüşmeler yapmaya başlayan Mesut Özil yetenekli oyuncunun dışında diğer oyuncularla da ilgileniyor. Son olarak takıma profesyonel FIFA oyuncusu olan Fatih Üstün‘ü e-Spor takımına kattı.

Bilenler bilir Mesut Özil’de oldukça iyi FIFA oyuncusu. Bu oyunculuğu e-Spor takımı kurarak daha da genişletmek istediği kesin. Mesut Özil’in ülkemizde yer alan e-Spor oyuncularıyla şu an için bir görüşme yapıp yapmadığı ise bilinmiyor. Son olarak Mesut Özil‘in kurmuş olduğu eSpor takımının ilerleyen zamanlarda dünya çapında başarılar elde etmesini diliyoruz.

  • Galatasaray e-Spor Kulübü, PUBG Takımını Kurdu


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *