Tiktok Takipçi Satın Al

Twicth Röportajları: Merve Burcu “targetlocated” Durak

TeknoDiot olarak artık Twitch yayıncıları ile özel röportaj serisine başladık. Yeni konuğumuz targetlocated oldu. Birkaç soru sorduk ve targetlocated’dan cevaplarını aldık buyursunlar.

Yeni konuğumuz ise Twitch’de kendine has kitlesi ile yayınlarını sürdüren targetlocated ile birlikte röportajımızı gerçekleştirdik.  Bu röportajımızda konuğumuz Merve Burcu Durak namı diğer targetlocated‘ye birkaç soru sorduk ve targetlocated’den cevaplarını aldık buyursunlar.


Öncelikle bizlerle bu röportajı kabul ettiğiniz için gerçekten çok teşekkür ederiz Burcu, size birkaç sorumuz olacaktır, içtenlikle cevaplayacağınızdan hiç şüphemiz yok. Sizi yakından takip eden takipçileriniz ve sizi henüz tanımamış olan insanlar için bu röportaj gerçekten güzel reaksiyon vereceğinden şüphemiz yok. Tekrardan teşekkür ederiz. Hemen başlayalım.

Twitch Kanal Adresi

 • Selam Burcu, henüz seni tanımayan insanlar için bize kısaca kendinden bahseder misin?

Selamlar teknodiot.com ailesi, İsmim Merve Burcu Durak, Ankara da yaşıyorum ve  Ankara Üniversitesi 2. Sınıf Biyoloji öğrencisiyim 6 aydır düzenli olarak yayın yapıyorum ve chatimle, modlarımla beraber birlikte bir aile gibi olduk^^ genellikle FPS oyunları oynuyorum özellikle CSGO ve PUBG Yayınlarda  oyun oynarken kamera kullanmıyorum ama bunun eksikliğini oynayışımla ve chatimle olan diyaloğumla kapatıyorum,  ayrıca Just Chatting’de kamera bulunuyor. (nadirde olsa)


 • Neden “targetlocated” ?

insanlar benden bahsederken target yani hedef nickini kullanıyorlarmış (ben duymayayım diye)sonrasında öğrenince hoşuma gitti ve kanalın isminide bu şekilde koydum.


 • Ne zaman, işte şimdi Twitch’e başlamam lazım dediniz?

Benim başlama olayım çok ani gelişti, öncesinde bir Twitch hesabım veya takip ettiğim bir yayıncı yoktu siteyi duydum ve şansımı denemek istedim.


 • Bir gününüz nasıl geçiyor? Sizi genellikle yayınlarda görüyoruz.

Düzenli olarak yayın yapmak kolay bir şey değil o yüzden arkadaşımla buluşsam bile eve geldiğimde mutlaka yayın açıyorum. Yayın harici 2 yasında bir Sibirya kurdum var genellikle onunla ilgileniyorum.


 • Twitch’e başladıktan sonra hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu?

İnsanları artık daha iyi tanıyabiliyorum ve kesinlikle iletişimim daha iyi


 • Herkes genellikle merak eder yayın harici canınız sıkılınca veya kafa dağıtmak için oyun oynuyor musunuz?

Evet, çoğunlukla


 • Yayın arkasında hayat nasıl geçiyor? Arkadaşlıklar olsun, aile ilişkileri olsun… Hep yayınlardaki gibi tatlı bir ortam yoktur muhtemelen.

İnsan nasılsa çevresi de öyle olur, bende o yüzden sürekli pozitif ve iyi kalpli insanları biriktirdim. Twitch ortamım nasılsa yayın dışı ortamımda öyle^^


 • İlk olarak insanların sizi tanıdığı zaman nasıl hissettiniz? (fotoğraf çektirmek vb.)

Ün peşinde koşan bir yayıncı olmadım hiçbir zaman ama insanların beni iyi bir şekilde tanıması her zaman çok önemli oldu,  kendimi özel hissettirdi.


 • Twitch üzerinde en sevmediğin şey nedir?

Prim kasan insanlar çok fazla

 • Twitch platformunu değerlendirirseniz nasıl değerlendirirsiniz?

Nasıl büyüklerimiz her aksam çılgınlar gibi dizi takip ediyorsa ilerde de Twitch televizyon dizileri gibi her kitleyi hitap eden ve sürekli takip edilen bir platform olacak.


 • Sosyal medya platformları için farklı bir proje düşünüyor musun?

Hayır


 • Yayıncı olmak isteyen arkadaşlara kısa bir tavsiyede bulunacak olsan, tavsiyelerin ne olurdu?

Kesinlikle kendisi olması


 • Yayında oynamayı en sevdiğin oyunlar neler?

CS:GO ve PUBG


 • Yayıncılık dışında ilgi duyduğun başka meslekler var mı?

5 sene tenis oynadım ve antrenörlüğünü de yaptım

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu