Tiktok Takipçi Satın Al

Meizu 21 Note, Siyah ve Beyaz Çerçeveli Düz Ekran Sunacak

Son zamanlarda Meizu 21 Note hakkında daha fazla ipucu ortaya çıktı. Meizu’nun yeni bir telefon üzerinde çalıştığını ve yaklaşan akıllı telefonun 3C sertifikasyonunun telefonun tanıtımını doğruladığını biliyoruz.

Meizu 21 Note’un 3C sertifikasyonunda görünmesi, telefonun batarya özelliklerini de ortaya çıkardı; telefon 66W hızlı şarj desteği ve 5500 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip. Ayrıca, telefonun Snapdragon 8 Gen 2 ile piyasaya sürülmesi beklenirken, standart Meizu 21 ve Meizu 21 Pro modelleri Snapdragon 8 Gen 3 çipsetine sahip.


Yakında Çıkacak Olan Meizu 21 Note’a Dair Daha Fazla Ekran Detayı Weibo’da bir teknoloji blog yazarı olan DCS tarafından paylaşılan son bilgilere göre, Meizu 21 Note düz bir ekranla gelecek ve telefonun arka kapağı camdan yapılmış olup, metal bir orta çerçeve özelliği taşıyacak. Ekrana dair paylaşılan bir diğer detay ise, ekran çerçevelerinin Meizu’nun amiral gemisi telefonları gibi oldukça ince olacağı yönünde.

Bu aslında bir Meizu klasiği ve Meizu, beyaz ekran çerçevesi ile tekrar bir tasarım üzerinde çalışıyor. DCS’nin son gönderisine göre Meizu 21 Note, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı ekran çerçevesi ile gelecek. DCS ayrıca, yaklaşan Meizu 21 Note’un oldukça premium bir hissiyat sunduğunu ve diğer orta segment cihazlara kıyasla daha iyi malzemeler kullanıldığını belirtiyor.

Meizu, zaten tanıtılmış olan Meizu 21 modelinde hem siyah hem de beyaz ekran çerçeveleri sunuyor. Siyah çerçeveler yeşil modelde bulunurken, beyaz çerçeveler beyaz modelde sunuluyor. Birçok şirket beyaz çerçeveli telefon yapımını bırakmış olsa da, bu tasarım yaklaşımının gerçekten estetik olduğunu söyleyebiliriz, yine de kavisli ekranlara göre göreceli olarak daha az cazip. OEM’ler şimdi süper ince çerçevelere sahip düz ekranlara odaklanıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu