Tiktok Takipçi Satın Al

Kavisli Ekranlı Meizu 17 Ortaya Çıktı

Meuzi 16 ve 16s tanıtılmıştı, bu kez yeni amiral gemi Meizu 17 tasarımı ve beklenen özellikleri ortaya çıktı.

Meizu 17, bir kez daha Çin merkezli Weibo’da görüntülendi. Sızdırılan telefon tasarımı, Meizu 17’nin ince alt ve üst çerçevelere ve kavisli bir ekrana sahip olacağını gösteriyor.


Şu andan itibaren, sadece önden kavisli bir ekran tasarımını ortaya çıkaran bir render görseli bulunuyor (vivo NEX 3 veya Mate 30 Pro gibi uç bir “kavisli” ekran olabilir) veya Galaxy S gibi standart bir eğri olabilirdi veya Note serisi gibi.

Meizu‘nun başkanı Jack Wang, akıllı telefonlarda simetrik tasarımlara sahip ateşli bir akıllı telefon elçisi oldu. Bu nedenle, çerçevelerin kısaltılması ve OEM’lerin tam ekran tasarımlarının sunulması için kullanılan çentik tasarım trendine rağmen, Meizu tasarımı kullanmaktan uzak durdu. Tasarım trendine katılmama kararının şirketin çıkarları için olup olmadığı başka bir gün için bir tartışılabilecek bir konu.

Şimdi bizi ilgilendiren şey, Çinli şirketin Meizu 17’deki mükemmel simetrik tasarımına devam edebileceği spekülasyonudur. Sızan bir render görselinin bu yöne Meizu 17 olduğu söylendi. Render, Meizu 17’nin Meizu 16 serisinde kullanılan ince çerçeveleri tutacağını göstermektedir.

Meizu 17 tasarımı

Kavisli Ekranlı Meizu 17 Ortaya Çıktı

Meizu 17, Meizu 16 serisindeki mikro yuvalı kulaklık tasarımını koruyacak. Ayrıca, ilgi çekici bir şey üst kenardaki ince çerçeveye hala giren ve sağ üst köşeye sıkışmış ön kamera. Kullanılabilir alan oldukça küçük olduğundan, Meizu’nun daha küçük boyutlu bir sensör kullanması gerekir.

 Şu anda, tanımlamaya uyan tek sensör Samsung’un yalnızca 0.7.7m piksel boyutunda olan 43.7MP ISOCELL ince GH1 görüntü sensörü.

Ek olarak, önceki sızıntılara göre, Meizu 17 muhtemelen üçlü arka kamera kurulumuyla birlikte gelecek. Ana kamera muhtemelen Samsung‘un 64MP sensörü olacak gibi duruyor. Meizu 17 ile ilgili şu an fazla bir ayrıntı yok, ancak gün geçtikçe daha fazla gün ortaya çıkmasını bekliyoruz. Telefon şüphesiz Meizu 16S Pro gibi gözüken bir güzellikte olacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu