Tiktok Takipçi Satın Al

Matrix 4 Çekimleri Koronavirüs Nedeniyle Durduruldu: Hatta Film Ertelenebilir!

Ağustos ayında Matrix 4 filminin geleceği duyurulmuştu. Ancak Koronavirüs salgınından dolayı Matrix 4 çekimleri durduruldu.

Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss, Matrix 4 ile birlikte tekrar beyaz perdede olacaklar. Dünyada Matrix film serisini oldukça seven büyük bir izleyici kitlesi bulunuyor.


Dünyadaki Koronavirüs salgınından dolayı sinema sektörü de en büyük nasibi alan sektörlerden biri. Film çekimleri tek tek durduruluyor veya vizyon tarihleri erteleniyor. Koronavirüs salgınından dolayı çekimleri ertelenen filmler arasında Matrix 4’te katılmış oldu. 2021 yılının en merakla beklenen filmi Matrix 4‘ün çekimleri de tahmin edildiği gibi ertelendi.

Warner Bros’tan ile ilgili açıklama geldi

Matrix 4 Çekimleri Koronavirüs Nedeniyle Durduruldu: Hatta Film Ertelenebilir!

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili içerikler” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”4″ style=”grid” align=”none” withids=”81294,81099,81201,80174″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Dünyanın en büyük yapım firmaları listesinde yer alan Warner Bros çekim sürecinin süresiz bir şekilde durdurulduğunu açıkladı. Matrix 4’ün bu hafta içerisinde Berlin’de kapalı bir sette çekimlere devam etmesi bekleniyordu. Warner Bros’un çekimleri ertelememek için her türlü seçeneği denediği belirtiliyor.

Yapım firmasının tek filmi Matrix 4 değil elbette. Warner Bros ayrıca The Batman ve Fanstastic Beasts 3 filmlerinin de çekimlerini yine süresiz bir şekilde durdurdu. Bu sürecin uzaması ile birlikte Matrix 4 vizyon tarihi dahi ertelenebilir. Sürecin uzaması durumunda Warner Bros tarafından bu yönde bir karar gelebilir.

Son olarak, dünyanın en büyük dijital film ve dizi platformu Netflix’in orjinal dizi çekimlerininde durdurulduğu açıklanmıştı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu