Tiktok Takipçi Satın Al

Master Yi CT

Bu makalemizde size League of Legends Master Yi karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz. Master ct, ct master, master yi ct...

Master Yi CT karakterleri nedir? Master Yi oyunun nerede ise en saldırgan ve geliştiğinde çok iyi bir karakter olan basit, atik ve hız gerektiren bir karakterdir.


Master Yi düşündüklerini ve yapmış olduğu hareketleri tamamen bir varlığa dönüştürülebilsin diye kendisini son derece geliştirmiş olup iyi bir savaşçı hâline gelmek için çabalamıştır.

Master Yi kılıcının zarafeti ve elinde bulundurduğu hız ile birlikte ön plana çıkıp düşmanlarına oldukça ciddi hasarlar verirken oyunu oynayan kişiler için de bir o kadar zevk vermektedir.

Master Yi CT Karakterleri

  • Jax
  • Teemo
  • Tryndamere
  • Cho’Gath
  • Rammmus

Master Yi CT

İlgili Makaleler

Master Yi Yetenekleri

LoL oyununda bilindiği üzere tuşlara basıp fare yardımı ile komut verdiğinizde belirli zamanlarda ve karaktere özgü bazı özel yetenekler vardır. Bu yetenekler Master Yi için şu şekildedir:

  • Pasif: Master Yi birbiri ardına gerçekleştirdiği seri vuruşlarında birkaç normal saldırıda bir iki kere vurarak rakipleri alt etmeye çalışmaktadır.
  • Alfa Vuruşu (Q): Master Yi komut vermiş olduğunuz yere çok hızlı bir şekilde ışınlanıp o yerde bulunan rakiplerine görünmez bir şekilde hasar vermektedir. Q tuşu ile gerçekleştirilen bu yetenek kritik vuruş olarak da adlandırılmaktadır. Normal yapmış olduğunuz saldırılar Alfa vuruşu yeteneğinin bekleme süresini azaltırken canavarlara yapmış olduğunuz saldırıda Alfa vuruşu daha çok hasar vermektedir. Rakiplerinize karşı yapmış olduğunuz saldırıda da fiziksel hasar vermektedir.
  • Meditasyon (W): Master Yi sabit bir yerde durup kendini gençleştirirken rakiplerinden gelen saldırılardan daha az etki alır ve gelişmişliğe bağlı olarak can yenileyip bedenini dinçleştirir. Buna ek olarak dam Master Yi, çift saldırı yüklerini bir yerde toplarken odaklandığı zamanda Wuju tarzı ile beraber Gözükara’nın geriye kalan sürelerini de belirli bir şekilde duraklatır.
  • Wuju Stili (E): Master Yi rakiplerine yapmış olduğu saldırılara ek olarak daha fazla hasar verir ve bu sayede saldırı gücünü arttırır.
  • Gözükara (R): Master Yi bu yeteneğinde daha önce hiç görülmemiş bir şekilde çok hızlı hareket eder ve saldırı hızı da artar bunlara bağlı olarak çevikliği kat ve kat artar. Hiçbir yavaşlatma etkisi ona işlemez ve şampiyon katletmek ya da asist yapmak bu yeteneğin süresini de büyük oranda arttırır.

Bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri Master Yi yeteneklerine ve Master Yi CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Master Yi CT
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu