Tiktok Takipçi Satın Al

Marvel Future Fight, 5. Yaşını Etkinlikler ve Büyük Ödüllerle Kutluyor

148 ülkede 120 milyondan fazla kullanıcısıyla büyük bir kitlete hitap eden Marvel Future Fight, 5. yıldönümünü etkinlikler ve büyük ödüllerle kutluyor.

Netmarble tarafından 2015 yılının Nisan ayında 148 ülkede aynı anda yayınlanan ve kısa sürede aralarında Kore, Tayvan, ABD ve İngiltere’nin de olduğu birçok ülkede popüler oyunlar listesine giren Marvel Future Fight, 5. yıldönümünü yayınladığı video ile kutladı:


İlk günden bu yana her gün yeni kullanıcıların savaşa katıldığı oyunda 120 milyondan fazla ajan, Nick Fury ile takım oluşturup zaman çizgisinin yok edilmesine karşı savaştı. İşte son 5 yılda Marvel Future Fight ajanları:

  • 148 ülkede 120 milyondan fazla ajan Marvel Future Fight oynuyor.
  • Avengers, Fantastik Dörtlü,  X-Men, Guardians of the Galaxy dahil  olmak üzere 200’den fazla Marvel karakteri oyunda yer aldı.
  • 250 kostüm başarıyla giyildi.
  • Ajanlar evreni Baş Düşman Akını’nında Kara Çene’yi 190 milyon kez yendi.
  • 15 milyonTitan Bileşeni kullanılarak 1.5 milyon  kez oyundaki en yüksek dereceli Süper Kahramanlar olan  Kategori 3 karakterleri çağırıldı.

Marvel Future Fight, 5. Yaşını Etkinlikler ve Büyük Ödüllerle Kutluyor

5. yıldönümü kutlamaları için Marvel Future Fight heyecan verici etkinlikler planladı:

  • 5. Yıldönümü Geri ayım Etkinliği: Marvel Future Fight tarihinin en büyük oyun içi etkinliklerinden biri olan, ‘Geri Sayım Etkinliği’ her gün oyunculara özel ödüller veriyor. Son günde (30/04) oyuncular oyun içinde Seçici – bir Kategori-3 karakter ve en üst rütbe Süper Kahraman alabilir. Ödüller 13/05’e kadar alınabilir.
  • 8 Hafta Giriş Etkinliği: 30/04 – 31/06 Arasında her gün giriş yapan oyuncular özel ödüller kazanır
  • 5. Yıldönümü Karakter Güncelleme Oylaması: Oyuncular oylayarak 1. Sıradaki karakterin yeteneklerini geliştirebilir. Ek olarak 30/04 – 13/05 arası oyun içeriği direkt olarak oyuncu oylamasıyla geliştirilebilir.
  • 5. Yıldönümü Çizgi Roman Kartı: 04/30 – 13/05 arasında Özel Bir Çizgi Roman Kartı etkinlik sırasında verilecek.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu