Tiktok Takipçi Satın Al

Heyecanla Beklenen Marvel’ın Filmi Black Widow’un Vizyon Tarihi Ertelendi

Marvel’ın Yenilmezler ekibinin yetenekli casusu Natasha Romanoff, nam-ı diğer Black Widow’un solo filmidir.

Filmi bekleyenler için Marvel üzücü haberi duyuru. Black Widow karakterinin ilk solo filminin koronavirüs nedeniyle vizyon tarihi ertelenen filmler listesine ismini yazdırmış oldu. Normalde filmi 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecekken ve vizyon tarihine az sayılı günler varken filmin vizyon tarihi ertelendi.


Ünlü kurgusal karakteri, Yenilmezler serisinde olduğu gibi Scarlett Johansson canlandırıyor. Scarlett Johansson’ın başrolünde yer aldığı Black Widow filmi ertelendi. Natasha Romanoff’un Marvel Evreni’ne tekrar dönüp dönmeyeceği belli değil.

Ama en azından 2020 yılında Romanoff’u bir kere daha göreceğiz. Natasha Romanoff’a odaklanan Black Widow filminin fragmanı da geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı.

Scarlett Johansson başrolde olduğu film 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyonda yer alması planlanıyordu ancak ertelenmiş oldu. Cate Shortland’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Scarlett Johansson‘a Florence Pugh, Rachel Weisz, David Harbour, William Hurt, Ray Winstone gibi isimlerde filmde yer alıyor.

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili içerikler” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”4″ style=”grid” align=”none” withids=”81294,81099,81201,81525″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Heyecanla Beklenen Marvel'ın Filmi Black Widow'un Vizyon Tarihi Ertelendi

Black Widow’un yeni vizyon tarihi belli değil

Filmin vizyon tarihi ertelendi ancak yeni vizyon tarihi ile ilgili henüz yeni bir tarih verilmemiş durumda. Daniel Craig’in baş rolünde olduğu No Time To Die ilk olarak ertelenen filmdi. Sonrasında Hızlı ve Öfkeli filmi de ertelendi. Ve birçok film şimdi ertelenmeye devam ediyor. Son olarak da bu listeye Black Widow eklenmiş oldu.

Bu film ertelenmeleri, COVID-19’u yayan katılımcıların korkusu üzerine daha büyük olayların bile ertelendiği bir zamanda ortaya çıkıyor. 12 Mart’ta Disney kendi dizi ve filmlerini iptal etti. Prodüksiyon devi California Adventure ve Disneyland gibi California film parklarının kapanmasıyla devam etti. Son olarak Disney henüz bu filmler için yeni bir çıkış tarihi açıklamamış, bu da Black Widow’un yeni çıkış tarihi hakkında bir fikir almamızın biraz zaman alabileceği anlamına geliyor.

Heyecanla Beklenen Marvel'ın Filmi Black Widow'un Vizyon Tarihi Ertelendi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu