Tiktok Takipçi Satın Al

Görevimiz Tehlike 7 Filminin Çekimleri, Corona Virüsü Nedeniyle Durdu

Görev: İmkansız 7 yani Görevimiz Tehlike 7 filminin çekimleri Corona Virüsü nedeniyle durduruldu.

Filmin İtalya’da planlanan prodüksiyonu, şu anda kullanılır 219 vaka bildirilen Corona Virüsünün (Çin, Japonya dışında en büyük sayı) olduğu Corona Virüsü nedeniyle Venedik’teki yerel yönetimin önlenmesi için çekiyordu.


bir rapora göre, Görevimiz Tehlike 7   üç hafta boyunca Venedik’te çekimleri başlamıştı ve devam ediyordu.

Misyon İmkansız  serisinin merakla beklenen yeni filmi, koronavirüs tehditinin oğlu kurbanı oldu. Paramount Pictures  Tarafından bugün Yapılan Bir resmi Açıklamada, filmin İtalya’da gerçekleştirilmesi planlanan çekimlerinin süresiz bır sekılde ertelendiği duyuruldu.

Görevimiz Tehlike 7 Filminin Çekimleri, Corona Virüsü Nedeniyle Durdu

İtalya’da bildiğiniz gibi şu sıralar büyük bir koronavirüs krizi yaşanıyor. 200’ün üzerinde vaka var ve şimdiden 7 ölüm gerçekleşmiş durumda. İtalya şu anda  Asya dışında koronavirüs salgınından en çok etkilien ülke  olarak da dikkat çekiyor.

Paramount için açıklamada,  “Oyuncularımızın, ekibimizin güvenliği ve Venedik yerel yönetiminin corona virüsü tehdidine karşı  halka açık kullanım  durdurma kararı için üç kez prodüksiyon planını değiştiriyoruz. hükümet yetkilileriyle birlikte çalışmaya devam edeceğiz. ”  ifadelerine yer verdi.

Görevimiz Tehlike 7 Filminin Çekimleri, Corona Virüsü Nedeniyle Durdu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu